Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha a menstruáci...

Lehetek terhes ha a menstruációm mindig 6napig tart de az utolsó mensikor 4 nap vérzés volt és 2 nap barnázás és késett 1 kapott ?

Figyelt kérdés
Már nagyon szeretnénk babát,esetleg valami tipp hogyan sikerüljön a leghamarabb?

2022. okt. 17. 13:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, menstruáltál nincs terhesség.
2022. okt. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És esetleg valami hasznos tipp hogyan sikerüljön a leghamarabb?
2022. okt. 17. 13:22
 3/16 anonim ***** válasza:
Mióta próbálkoztok?
2022. okt. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szex 2 naponta, az meghozza a sikert általában.

Ha márpróbálkoztatok ezzel t{bb mint fél éve, kivizsgálás, pasival kezdeni, neki egy vizsgálat, nőnek 100

2022. okt. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4.hónapja próbalkozunk
2022. okt. 17. 13:37
 6/16 A kérdező kommentje:
Az is befolyásolhatja hogy a párom nem az aktus során megyen el bennem hanem besegít a kezével magának és amikor menne el akkor teszi be és úgy megyen el bennem?
2022. okt. 17. 13:42
 7/16 anonim ***** válasza:

Mi mikor elterveztük a babát akkor előtte elmentem nődokihoz, általános vizsgálatra, mondta minden rendben, kicsit hátrahajló a méhem lehet majd tovább tart teherbeesni, de amúgy minden rendben volt.

6-ik hónap lett sikeres, mondhatni átlagos idő alatt sikerült, (bár nekem amúgy örökkévalóság volt ez a 6 hónap😃)

Mindig vártam hogy megjön vagy sem, aztán volt egy kémiai, 9 nap késes, pozitív teszt, majd erős vérzés..

Első pár hónapba figyeltünk arra, hogy 2-3 naponta együtt legyünk, figyeltem az ovulációt stb.

De utána úgy voltunk vele, hogy minden legyen ahogy lenni kell majd jön amikor jön.

És így is lett 😃

( Annyi hogy a méhem miatt én aktus után tettem kispárnát a csípőm alá nem tudom volt w jelentősége)

Esetleges Ovuláció után 2 nappal voltunk együtt és valószínű abból lett a baba.

Annyi hogy 0-ás femibion terhes vitamint szedtem kezdetektől, illetve én és párom is méhpempő kapszulát.

Ja és ami nagyon fontos volt számomra, hogy dohányoztam és azt teljesen letettem egyik napról a másikra:)

Szívből kívánom, hogy minél hamarabb sikerüljön!:)

17 hkm

2022. okt. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Gratulálok, remélem nekem is sikerül minél hamarabb dohányzás mellet is az első hónapokban nagyon figyeltem magam de már mostanában nem annyira,arra lettem figyelmes hogy már egy jó hete felpufadt a hasam és a Linea nigra is nagyon látszik amit idáig észre sem vettem és nagyon fehér a bőröm,és folyamatosan álmos vagyok de nem kapcsolom össze
2022. okt. 17. 13:52
 9/16 A kérdező kommentje:
A menstruációs naptár alkalmazás a neve naptáram,szerinted pontosan mutassa az ovuláciot ?
2022. okt. 17. 13:57
 10/16 anonim ***** válasza:

Ne beszélj be magadnak tüneteket, csak stresszeled magad.. ilyen hamar amúgy nincs tünet.:)

A naptár csak belövi az átlagot, mert általában hónap közepén van ovu, de amúgy ha figyeled magad, a folyást, hőt stb, akkor valószínű meg fogod érezni mikor van, de vannak ovu tesztek hogy biztos legyél:)

Én nem csináltam ilyeneket, egyedül a folyás az amit figyeltem.:)

7# voltam

2022. okt. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!