Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruációm 1 napja késik,...

Menstruációm 1 napja késik, előtte 3-4 napig tartó pecsételő verzés, teszt negatív. Forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

Ciklusaim rendszeresek, 28-29 naposak. Fél éve próbálkozunk a babával. Ebben a hónapban ovuláció környéken, ciklusom 17. napján volt a reggeli wc-zésnél csak a wc papíron látható pecsételő (piros) vérzésem, amitől nagyon megijedtem, azt hittem 2 héttel hamarabb megjött. A reggeli hőm a 16. napon esett le, majd a 17. naptól folyamatosan 37-37,1 C körül van. A ciklus 23-24. napjától enyhe barnás pecsételesem volt egészen tegnapig. Menstruációmnak tegnap kellett volna megjönnie. Ma teszteltem reggel, de negatív lett. (X-epil) A hónapban megyek hormonpaneles vizsgálatra a barnázás miatt, ami eddig menstruáció előtt egyszer fordult elő, de orvos azt mondta okozhatja progeszteron hiány, ezért jobb ha kivizsgálják.

Most nem tudom meddig vàrjak, forduljak orvoshoz már most vagy csak 1-2 hét múlva ha továbbra sem jön meg a menstruációm?


2022. okt. 17. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy napos késedelem miatt nem kell orvoshoz menni. Sőt, még akkor sem, ha egyszer kimarad, de amúgy normális.
2022. okt. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
5%
Ha nem lenne a gyakorikerdesek, mi lenne az olyan emberekkel, mint te?
2022. okt. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!