Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus után 8 nappal mellfájdal...

Aktus után 8 nappal mellfájdalom és has szurka utalhat terhességre?

Figyelt kérdés
1 hét múlva kell megjönnie
2022. okt. 21. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Aktus után 8 nappal semmi nem utal terhességre.
2022. okt. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Ha van is valami, ami megindult, még csak mostanában ágyazódik be. Terhességi tünet akkor van, ha már van hcg a szervezetben, az pedig kb pont az esedékes menstruáció idejére éri el a kimutatható szintet, tehát kb. akkortól lehet tünet is, amikor már késik. Addig minden csak PMS.
2022. okt. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%

Dehogynem, nekem akkoriban kellett volna megjojjon es azt hittem azert vannak ezek a tunetek, vartam csak nem jott meg, 2 het utan csinaltam meg a tesztet es egyertelmuen pozitiv lett.

08.27-09.09. Ennyi nap telt el a teherbe eses meg a teszteles kozt.

2022. okt. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

Az utolsó valószínűleg valami földönkívüli teremtés lehet. Valószínűleg 08.27 előtt fogant meg a baba, ha az neked egyértelműen erős pozitív volt. 8.dpon éppen elkezdett beágyazódni. Ha beagyazódott, akkor kezd el termelődni a hcg, amit a terhes teszt ki tud mutatni.


Szeretek erre a fórumra feljárni olvasgatni, mindig meglepődök, hogy egészségügyisként tanulok valami olyat ami a szakmai tankönyvekben nem szerepel és amelyekről orvosok sem tudnak.

2022. okt. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%
27-elott nehezen foganhatott mivel az apja bortonben volt massal meg nem fekudtem le, de jo tudni hogy ott ultel az agy szelen
2022. okt. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

A fogantatás és az állítólagos erős pozitív teszted között 13 nap telt el. Az maximum halványan volt pozitív, mivel kb az 09.04-e körül kezdett beágyazódni. Szóval vagy hazudsz és az egy igen halvány pozitív volt, nem egyértelmű erős pozitív. Nem véletlenül mondják azt, hogy a teszteléssel legalább várj amíg 1-2 napot késik.


Hála istennek a gyertyát nem tartottam (nem is érdekel, hogy csináltatok gyereket), de azért a te tested is ugyanúgy működik, mint mindenki masé.

2022. okt. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%
Azert ez mar majdnem hihetetlen hogy nem teged b..sztak de te tudod jobban 😂😂 kiegek az embereken
2022. okt. 24. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%

“mivel az apja bortonben volt”


azt a csavart

2022. okt. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hat most na megesik 🤫
2022. okt. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mindenre van példa és ellenpélda, nem tudom mit kell ezen ennyit rugózni. Egészségügyisként is biztos lesznek még csodák, amiket másképp tanítottak és hopp, egymillióból 1-nél másképp alakult. Rengeteg dokumentumfilm készül "ilyen nincs és mégis van"-ból... Mennyi rosszindulat van itt állandóan.
2023. febr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!