Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány nap késéssel érdemes...

Hány nap késéssel érdemes orvoshoz menni? Vagy el képzelhető, hogy kimarad 1 hónap? Azt érdemes megvárni, hogy a kimaradt hónap után esetleg megjön e időre? Tesztem negatív.

Figyelt kérdés
2022. okt. 23. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó menzesz után 7-8 héttel.
2022. okt. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Negatív a teszt, terhes nem vagy.

Ha nincs panasz pl erős görcsök, akkor nem kell dokihoz rohanni, meg kell várni míg a következő esedékes mensi megjön vagy elmarad. Ha az is kimarad akkor irány a doki.


Évente egyszer normális jelenség a kimaradtensi, ovu mentes ciklus. Sajnos nem tudni ilEnkor mikor jön meg.

2022. okt. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. okt. 23. 15:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem gyogyszer mellett maradt ki teljesen a verzesem. En a kovetkezo esedekes mensi idejere kaptam idopontot. Vagy is a mensi elotti napra..
2022. okt. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!