Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 25 és 35 év között könnyen...

25 és 35 év között könnyen teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés

Én szeretnék több gyermeket 2 év különbségekkel.

3-4 gyermeket.

Azonban engem nagyon idegesít, hogy az egyetem és a munka miatt hamarabb nem tudtam vállalni!

Azt olvasom mindenhol, hogy 18-25 között nagyon könnyű teherbeesni és kicsit szarul érzem magamat, hogy elpocsékoltam a termékeny éveimet.

Köszi, ha válaszoltok és segítetek nekem!

:)


Van köztetek olyan, aki 25 felett kezdte és több gyermeket is vállalt? Könnyen jöttek a gyermekek? Esetleg bánja-e, hogy nem hamarabb kezdett próbálkozni?


A páromat 19 éves korom óta ismerem, 23 voltam mikor házasodtunk, már akkor maximálisan érettek voltunk rá.



2022. okt. 27. 08:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
56%
Még most se vagy érett rá és hogy fogsz te röhögni magadon 30 felett, hogy milyen hülye voltál...
2022. okt. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Szimplán csak nagyon szeretném már, ahogy mindenki más, aki babát szeretne. Kérlek a kérdésre válaszolj.
2022. okt. 27. 08:06
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül számít a kor. Ha vkinek vmilyen betegsége van, hiába fiatal. Vagy ha vki idősebb és egészséges, neki is könnyen összejöhet. Én bőven elmúltam 30 éves, mikor elhatároztuk, hogy gyermeket szeretnénk. Nehezen jött össze. Pajzsmirigy alulműködésem van, volt egy kémiai terhesség is. Nem tudom, hogy ez miatt jött-e össze nehezen, az orvos szerint simán teherbe tud esni egy pajzsmirigy beteg is, ha kezelve van. 34 évesen született meg az első gyermekem, rá 2 évre a második. Ő gyakorlatilag pikk-pakk sikerült.
2022. okt. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
28 evesen szultem az elsot, majd 1 eves koraban ugy dontottunk, johet a kovetkezo. 2 ev mulva jott csak ossze, majdnem 4 ev lett koztuk, de en sokaig szoptattam, es magas volt a prolaktin-szintem.
2022. okt. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
27%
Trololololo.
2022. okt. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
65%

29 éves voltam, amikor elkezdtünk próbálkozni. 33 vagyok és még nem jött össze.

A vizsgálatok szerint minden rendben van.

2022. okt. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
60%

25 évesen szültem, és most majd 29 évesen fogok. Én nem szültem volna előbb. adtam magamnak egy idő sávot 25-30 éves korom között szerettem volna gyereket, hogy a 30+ éveimben már magammal is tudják több időt foglalkozni.

A fiatalság nem mindig garancia a könnyű teherbeesesre.

2022. okt. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
65%
ki szül ma 18-25 között? max aki abból él (kisebbség)...eleve 23 éves korodig tanulsz, utána dolgozni is illene
2022. okt. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%
Van, aki igen, van, aki nem. A statisztika azt hiszem 3 ciklus 30 alatt és 5 hónap 35 alatt. Na de ebben benne van az, akinek elsőre összejön meg az is, aki jóval többet vár rá. Nem késtél le semmiről, logikusan a többi egyetemista nő sem szokott hamarabb gyereket vállalni, hanem diploma, összeköltözés, két év munkaviszony... a tipikus tervezett gyerekeknél.
2022. okt. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Pont a legideálisabb korsáv a 25-35
2022. okt. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!