Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódási vérzés meddig...

Beágyazódási vérzés meddig tart? Utalhatnak beágyazódásra a tüneteim?

Figyelt kérdés

Pár hónapja kezdtük a férjemmel a babaprojektet. Nagyon örülnénk,ha ez baba miatt lenne,de nem szeretném beleélni magam,ha esetleg mégsem.

Szóval,ciklusom 10.napján volt peteérésem,ez tuti,mert mint ahogy előző ciklusnál,most is volt enyhe barnázásom aznap. Együtt is voltunk a férjemmel és utána 2 naponta. Ma járok a ciklus 22.napján és tegnap óta enyhe alhasi görcseim vannak,olyan menstruációszerű fájdalom és enyhe barnázás,de csak annyi,amit a wc papiron venni észre. Akinek voltak hasonló tünetek,mi lett a vége? Beágyazódás vagy esetleg más okozhatja ezeket?



2022. okt. 28. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Nekem a nemvart elött kerek 1 héttel volt. Élénk piros vér kb 200as nagysagban a fehérneműmön mire reggel felkeltem. Se görcs, se meg fog jönni érzés.
2022. okt. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

A beágyazódási vérzés nagyon ritka, de ha van is, az élénk piros vér és nem barnázás.

Ha tuti az ovu, akkor utána a luteális szakasz az mindig 12-16 napos. Te most a 32ik napon jársz, tehát már akár pms tünet is lehet vagy akár progi hiány, dr nem hiszem hogy terhesség lenne a háttérben.

2022. okt. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm a válaszokat! Akkor várom,biztos csak most így jelzi a testem a mensit.
2022. okt. 28. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!