Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik alatt küldenek mammográ...

Lombik alatt küldenek mammográfia?

Figyelt kérdés
Sziasztok, olyan kérdésem lenne, hogy aki többször volt már lombikon küldte az intézmény mammográfiai vizsgálatra?
2022. okt. 28. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem indokolt, vagy merül fel bármilyen gyanú, akkor nem küldenek.

Téged küldtek? Mivel indokolták?

2022. okt. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem nem küldtek időpont szerettünk volna kérni önszorgalomból és akkor mondta a kis hölgy hogy intézet szokta maga küldeni a pácienseket és még engem soha nem küldtek ezért érdekelt hogy amúgy kellene e vagy csak mondta az időpontot adó hölgyike.
2022. okt. 28. 13:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Két lombikom volt, nem küldtek egyszer sem.
2022. okt. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Közben nem. De azt mondták, hogy 30 felett majd járjak évente, mert a lombik nagyon megnöveli a mellrák kockázatát.
2022. okt. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Meddőségi nem küld mammográfiára.Emlővizsgálatot végez az orvos manuálisan a rákszűréssel egybekötve magyarán kézzel áttapogatja a melleket hogy talál e benne csomót vagy bármi nem odavalót.Te ha gondolod mehetsz mammográfiára de elég a mell ultrahang is.
2022. okt. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2022. okt. 29. 04:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem elküldött a meddőségi doki,vagyis csak emlő UH-ra.mammográfiát ha jól tudom 40 éves kor alatt nem csinálnak.

Adott beutalót hogy a lombik miatt "szükséges" egy évig érvényes azután ismét mennem kellett.

2022. nov. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Utolsó te hova jártál hogy küldtek? még én sem hallottam ezt.lombikos anyuka vagyok
2022. nov. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!