Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez pozitív?

Szerintetek ez pozitív?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2-án kellene megjönnie, ma reggel csináltam egy clearblue ultra korai tesztet, 20 perc után ilyen csík lett rajta. Tudom, hogy 5 perc után nem szabad értelmezni az eredményt, de szerintetek jelenthet valamit?

2022. okt. 28. 18:08
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Próbálok képet feltenni róla
2022. okt. 28. 18:09
 2/16 anonim ***** válasza:
Szia a kép lemaradt ☺️
2022. okt. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#2 köszönöm, most sikerült rájönnöm hogy tudom feltenni😅😅


[link]

2022. okt. 28. 18:17
 4/16 anonim ***** válasza:
28%
Reménykedhetsz, pozinak tűnik.
2022. okt. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a teszt akkor is pozitív volt időn túl, amikor nem voltam terhes. Egyszerűen mindig megjelent fél-egy órával a teszt elvégzése után egy ilyen csík. Amikor valóban terhes voltam, akkor egyértelműen pozitív volt és azonnal kijött.
2022. okt. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#5 megkérdezhetem hogy te mikor csináltad a tesztet? Amikor már késett vagy még előtte?
2022. okt. 28. 18:22
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Még előtte, mert vetélés miatt doki kérte, hogy amint pozitív a teszt, menjek rögtön hcg vérvételre, hogy lássuk már korán, ha baj van. Így a doki által kért DPO10 napon teszteltem mindig először. Ez a teszt többször becsapott, viszont ami mindig biztosat mutatott az a facelle. Nem biztos, hogy nálad is ez van, de én a saját tapasztalat alapján azt javaslom, hogy csinálj egy másik tesztet is mellé. Főleg úgy, hogy írtad, hogy időn túl jött elő.
2022. okt. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%

Szia!Nem kötekedni akarok de az a csík tök szürke.Szerintem ezt ne vedd pozitívnak.Kéknek kéne legyen.

[link]

2022. okt. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%
Szia. Én akkor csináltam amikor meg kellett volna jönnie és full pozitív lett az ilyen tesztem amit te csináltál 2 perc után. Igaz én már lassan 6 hetes terhes leszek. 2 nap múlva tesztelj vagy várd meg a menszeszed napját.
2022. okt. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!


#8 elég nehezen sikerült normálisan képet csinálnom róla, de élőben olyan kék mint a kontroll csík, csak halványabb.

2022. okt. 28. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!