Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak a Predictor erősödik?...

Csak a Predictor erősödik? Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

11 dpo óta tesztelgetek különböző tesztekkel. A predi már szép erős, de a facellen és az x-epilen épp csak valami kis halvány csík van. Ma van a 14. dpo. Kisfiamnál ilyenkor már brutál erős volt minden teszt. Elképzelhető, hogy ez kémiai lesz? Nagyon alacsony progeszteronnal estem teherbe, de a pozi teszt másnapja óta kapok pótlást.

[link]

[link]


2022. okt. 30. 07:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A Predictor a legérzékenyebb teszt. X-Epilen csoda, hogy ilyen korán ennyire is látszik. Szerintem ez így rendben van. Hogy mi lesz belőle, azt ebből nem lehet megjósolni. Pozitív, erősödött, egyelőre ez a lényeg.
2022. okt. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rendben vannak a tesztek

Nekem az x-epil csak a 15.dpon ugrott meg. A predi pedig túl érzékeny teszt...mivel az szépen erősödik így teljesen rendben van a dolog. Ne tesztelj tovább, majd csak még egyet pár nap múlva. Már kérhetsz két hét múlvára dokihoz időpontot.

2022. okt. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond a tesztjeiddel.Látszik az erősödés.Feleslegesen aggódsz.
2022. okt. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez így nagyon rendben van. Amiből 2 darab van azon is látszik az erősödés kicsit. Ha nem jön meg a napokban, pedig szerintem nem fog, akkor gratulálok. 2-3 hét múlva mehetsz dokihoz.
2022. okt. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a megnyugtató válaszokat. :) Beleestem abba a hibába, hogy teljes egészében az előző terhességemhez hasonlítottam a mostanit.

Ott brutálisan megugorhatott a hcg az elején, amit a tesztek is igazoltak, illetve ott már a 4. hét közepéntől kínoztak a rosszullétek.

2022. okt. 30. 08:33
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szépen erősödtek, ne aggódj! ☺️
2022. okt. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szépen erősödnek, nincs semmi gond velük 🙂
2022. okt. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mi újság azóta a tesztekkel kérdező? Szép erősek már ugye?
2022. nov. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kérdést, nem teszteltem azóta. Holnap reggel csinálok még a biztonság kedvéért, mert be akarok jelentkezni a nőgyógyászhoz az első vizsgálatra.
2022. nov. 1. 08:41
 10/17 anonim ***** válasza:
Biztosan szép 2 csíkos tesztet fogsz látni 🙂
2022. nov. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!