Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 napos menstruáció mitől lehet?

1 napos menstruáció mitől lehet?

Figyelt kérdés

Egy napig tartott a menzeszem (hajnalban megjött és másnap reggel már csak barnázás volt mondjuk az rendesen de akkor sem normál vérzés csak barna folyás). De az nagyon erős volt, görcsökre ébredtem és egész nap rettenetesen görcsöltem. Reggel megmozdulni sem nagyon tudtam és mertem mert nagyon erős volt a vérzés is. Folyamatos darabos, élénk piros erős menstruáció volt de másnap már tisztasági betét is elég. Ez mitől lehet?

4 hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót (yasminelle aztán nuvaring) 7 év után, még lehet hogy az befolyásolja?



2022. nov. 2. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ugyan ez van, fogamzásgátló nélkül.. nem jöttem rá a miértre.. szóval nem biztos hogy ez a tablettától van.
2022. nov. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már terhességre is gyanakodtam de annyira erős volt az első nap és darabos is hogy nem tudom elképzelni hogy ez lenne mögötte.. talán stressz vagy megfázás okozhat ilyet, nem tudom (pont mikor megjött azelőtt betegedtem le 1 nappal).
2022. nov. 2. 10:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hormon probléma
2022. nov. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Hiába emeled ki a kérdésedet, senki sem orvos és nek fogja tudni megmondani mi a probléma. Menj el egy kivizsgálásra és n3 itt kérdezősködj!
2022. dec. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Kérdezz nyugodtan azért van egy a qrva oldal...
2022. dec. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!