Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az esedékes menzeszem napján...

Az esedékes menzeszem napján együtt voltunk védekezés nélkül. Azóta nem jön meg?

Figyelt kérdés
Vajon miért nem jön meg? 2 napja, az esedékes menzeszem első napján elment bennem a párom.(Akkor még nem volt meg a vérzésem). Azóta meg hiába várom. Pedig görcsöl a hasam rendesen, mintha meglenne a havim. Most először csináltunk ilyet, máskor mindig kiveszi időben. Mivel nagyon kicsi ilyenkor az esély, gondoltuk belefér. Ha mégis terhes leszek,még most ugyanúgy meg kell jönnie. Vagy nem jól gondolom!?Akkor most miért van ez? Miért nem jön meg?

2022. nov. 2. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Elég kicsi az esélye a teherbeesésnek ebben az esetben valóban, kb. 1-2%, de ha Te beleesel ebbe a kevésbe, nem fog vigasztalni...

Lehet, hogy azért késik, mert nagyon rágörcsöltél.

Én úgy tudom, ez a menstruáció is megjöhet, csak esetleg nem olyan intenzíven.

De, ha nem jól tudom, remélem jön valaki, aki kijavít...

2022. nov. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha terhes lettél, amit nem hiszek, akkor nem fog megjönni. Nagyon minimális esélye van így a terhességnek. Az idegeskedés miatt is késhet, meg bármitől késhet, 2 nap bőven belefér még ne feszülj rá ennyire.
2022. nov. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Túlgondolod, de ennyire felsz a gyerektol ne kefelj gumi nelkul
2022. nov. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Pár nap késés belefér,nem valószínű hogy terhes lettél.

Egyébként ha ennyire parázol akkor védekezni kell, mindig!

2022. nov. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azóta se semmi. :/
2022. nov. 4. 23:15
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
Tesztet csináltál már?
2022. nov. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem jön meg, mert görcsölsz rajta, és ezzel simán borítod a rendszert. Így simán okozhatsz magadnak 1-2 hetes késést akaratodon kívül.
2022. nov. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
5 napja történt, szerintem teszt nem tudja még kimutatni.
2022. nov. 5. 06:06
 9/12 A kérdező kommentje:

Nagyon bízom benne hogy csak az idegesség játszik közre.


Olyan is lehet, hogy nem jön meg, de nem is leszek terhes?

2022. nov. 5. 06:07
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom valószínűnek hogy az lennél DE volt már rá példa. Ha nem vagy terhes előbb utóbb megjön még akkor is ha stressz miatt késik. Ha hormon problémák vannak akkor viszont akár sokáig előfordulhat hogy nem jön meg. Vegyél majd egy tesztet.



De amúgy meg legközelebb védekezzetek. Nem értem az embereket. Nem bántani akarlak de ha nem akarsz gyereket miért játszol a tűzzel? Azért mert Gizike is így csinálja és nem lesz sose terhes nem azt jelenti hogy ez mindenkire igaz.

2022. nov. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!