Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 31 éves vagyok. Szóval Október...

Zsani30 kérdése:

31 éves vagyok. Szóval Október 26.-án kellett volna megjönnie. Pontos a ciklusom 28 napos. mindig időben jött meg. Jelenleg 9.napja,késik vettem,a 4.nap késéskor Movo gyors teszt csíkot ami negatív lett! Lehet ebből baba?

Figyelt kérdés
Lehet máskor van ovulációm? és később foganhatott meg? Vagy más van a dologban? Férjemmel termékenységi idő alatt kétszer voltunk együtt .15-16 án illetve 25.én

2022. nov. 3. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

4 nap késésnél már leugrott volna a második csík a tesztről.

Akármitől késhet a menzeszed, még attól is, ha most azon pörögsz, vajon megjön-e.


Tesztelj megint, akár most este, ha az is negatív, akkor ez a hónap egyszerűen kimaradt. Ha pedig a következő sem jön meg és nem vagy terhes, menj el orvoshoz!

2022. nov. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csinálj egy másik tesztet, illetve ha lehet nem ártana egy orvosi vizsgálat.

Lehet hogy csak stressz miatt késik de lehet bármi betegség is sajnos.

2022. nov. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mára meg jött...
2022. nov. 4. 07:02
 4/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok: sajnálom, de ne keseredj el (tudom, könnyű mondani...)

De ha késett is, legalább a ciklusod rendszeres és lehet, hogy pont ebben a hónapban fog sikerülni.

Nagyon kevés párnak jön össze első néhány próbálkozásra.

Kitartást!

2022. nov. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valószínűleg egy felfázás miatt voltam így rettentően görcsölök. Egyébként van már 2 gyönyörű leányzóm akik nagyon nehezen jöttek össze. Úgy hogy nekünk rá kell gyúrni. Nagyon szépen köszönöm aranyos vagy 🤗szép napot neked 😘
2022. nov. 5. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!