Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a predictor early tesztem...

Ha a predictor early tesztem határozottan pozitív akkor a többi miért halvány?

Figyelt kérdés

4. napja késik, a késés első napján délután teszteltem is pozitívat aztán a következő nap reggel, ezeket a predictorral. Gondoltam másik tesztet is próbálok így szomorított el az x-epil teszt amin csak nagyon halvány csíkot látok. Nem tudom, hogy ennek így kell e lennie vagy aggódjak tovább. 6 hónapja volt egy vétélésem, nem szeretném ha megint valami gond lenne. (Most nézem, hogy a képen nem látszik a csík az x-epileken)

[link]



2022. nov. 4. 07:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
73%
A predictor 10es érzékenységű, az x-epil 25ös.
2022. nov. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
73%
Az x-epil 25-ös erősségű, a Predi pedig 10-es. Valószínű ez az oka annak hogy az x-epil -en még nem mutatkozik rendesen.
2022. nov. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%

Érzékenységűt akartam írni🤦‍♀️

2es voltam

2022. nov. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
77%
Az x-epil nekem is halvány volt nagyon, én azt a tesztet csináltam elsőként, aztán egy facelle tesztet is vettem, mert az érzékenyebb, és legalább kazettás is volt, hogy eltegyem emlékbe.. Na, arról úgy leugrott a második csík, hogy erősebb volt, mint a kontroll csík.
2022. nov. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
67%

Nem rosszból de 4nap késésnél a Predinek is erösebbnek kéne lennie...

És egy nap eltéréssel nemtudom nem e halvànyabb lett holott erösödnie kelett volna

Nàlam

így volt a kémiai...

De azért drukkolok!

Reggel tesztelj ùjra és kiderül :)

2022. nov. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
69%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


Itt az én esetem. A 12. válasznál fotóztam 4 nap késés után az x-epilt.

Mikor csináltál utoljára x-epilt?

2022. nov. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Basszus elszámoltam a napokat, ma kellett volna megjönnie, ennek tudatában szerintem szebbek a csíkok :)

6/6 tegnap csináltam utoljára az x-epilt.

2022. nov. 4. 16:46
 8/27 anonim ***** válasza:
Akor minden rendben,5voltam*
2022. nov. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Tervezel még tesztelni?
2022. nov. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Még 3 tesztem van, így a következő 3 napban fogok, ha addig nem jön meg. Az előző terhességemnek a 8. héten lett vége szóval ezért aggódok, és ezért tesztelek mint egy bolond :)
2022. nov. 4. 23:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!