Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg rendesen megszakított...

Tényleg rendesen megszakított együttlétnél nem ismertek senkit, aki teherbeesett, nem?

Figyelt kérdés

A megszakításnak nem az a veszélye, hogy nem veszi ki időben, és bemegy egy kicsi, akkor lehet baba? Mi van, ha a férfi még az előváladékot is érzi, ha jön? Azzal amúgysincs sok esély teherbeesni, de a megszakítás mellett fogant babák azért inkább a nem vette ki időben-kategória, nem?


Elég nehezen hiszem el, hogy máshogy meg tudtak volna foganni.


2022. nov. 4. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
A megszakítás nem védekezés, szóval ez a kérdés ennyivel el is dőlt.
2022. nov. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk a nagy így fogant.

(Igaz akartunk gyereket, csak a fogamzásgátló abbahagyása után vártam volna 3 hónapot, szóval nem jött rosszkor).


Mi mindig úgy csináltuk, hogy figyeltem (igaz csak app szerint) a termékeny napokat, igy akkor nem szexeltünk, vagy csak gumival.


Amugy volt rendes behatolás, de úgy, hogy kb a "feléig". Onnan vagy kézzel, vagy szájjal fejeztem be. Szóval a szemem láttára volt élvezés, nem ugy volt, hogy becsúszott az eleje, mert csak pl anyira rántotta ki, hogy a hasamra verje.

Szóval mi igy alkalmautuk. Mégis a 2.hónapban terhes lettem



Bocsi a részletes leírásért, csak igy talán érthetőek a körülmények.

2022. nov. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudok ilyenről mert nem szoktam kérdezni hogy kinek volt tervezett a babája, meg hogyan sikerült.


A saját példámat tudom csak említeni, hogy nálunk működött a megszakítás, én egyáltalán nem félek tőle, de ettől te még nem vagy előrébb, a tinédzser fiaimnak sem javasolnám ezt a módszert, hanem csak olyan kapcsolatban, ahol nem lenne gond, ha jönne a baba.

2022. nov. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Mi évekig védekeztünk így a férjemmel, és igen, ahogy a #2 is mondja, bőven az előtt szakítottuk meg a dolgot, hogy a férjemnek közel lett volna a vége és a szemem láttára történt az ő orgazmusa, nem ment be soha egy kicsi sem. Nem is lettem terhes, csak amikor akartuk és nem szakítottuk már meg. De ez is bizonyítja, hogy ez mennyire megbízható módszer - attól még, mert nekünk bevált, másnak közel sem biztos, hogy így működik.


Ugyanakkor messziről jött ember azt mond, amit akar. Simán meg lehet kérdőjelezni akár a #2 akár az én válaszomat, mert nyilvánvalóan senki sem volt ott a másik együttléteinél, hogy igazolja, mi most tényleg időben kivettük-e vagy sem.

2022. nov. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

nàlunk évekig nem lett baba igy, aztán élesben első hónapban terhes lettem


DE mi házasságban éltünk már és terveztünk babát


most szültem a másodikat igy most már nem akarunk több babát, valszeg nézünk is vmi mrgbizható védekezési módot

2022. nov. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Sosem nem lettem terhes megszakítással, pedig éveken át használtuk, most is használjuk. De eszemben nem lenne azt gondolni, hogy akkor ez véd, mert nem véd. Biztos vagyok benne, hogy a férfi sem érez minden csepp előváladékot. Nálunk ez azért működik, mert ha terhes leszek, nem okoz gondot. Másképp nem használnánk ezt a módszert, felelőtlenségnek tartanám.
2022. nov. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Legalább 10 évig így éltem szexuális életet. Soha nem lettem terhes. Majd amikor elhatároztuk hogy jöhet a baba, első hónapban megis fogant. Szóval nálam maximálisan működött. (De ez persze nem garancia hogy másnál is fog)
2022. nov. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23%

De

2 családot is ismerek.


( nekem nem sikerült be így)

2022. nov. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!