Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszt de csak 14.5mm...

Pozitív teszt de csak 14.5mm endometriumot látott az doki Mi lehet a baj ?lehet nem is terhesség?

Figyelt kérdés
2022. nov. 8. 10:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Korán mentél. +teszt után nem kell rögtön orvoshoz rohanni, mert olyankor még nem is láthat mást.
2022. nov. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Túl korán mentél, ilyenkor még nem is kell látnia semmit. Mikor lehetett az ovulációd?
2022. nov. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Remélem hogy csak ennyi
2022. nov. 8. 11:01
 4/17 A kérdező kommentje:
Sajna nem tudom de meg csak 2 napja késik a menstruáció
2022. nov. 8. 11:01
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Ha csak 2 napja késik, akkor nem kell reménykedni hogy csak ennyi, mert csak ennyi. Sehol nem futottál még bele hogy elmaradt menstruáció után 2-3 héttel érdemes menni?
2022. nov. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

#4! Akkor egyértelmű, hogy ezért van. Nem mondta az orvos? Elég tájékozatlan vagy. Gondolom, visszahívott későbbre. Fogadd el, és ne türelmetlenkedj,mert így rohadt hosszú lesz az a 9 hónap.

#1

2022. nov. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Első baba lenne 1 hét múlva kell vissza mennem


Nem lehet hogy e vitamin miatt ennyi ?2 hétig szedtem tegnap fogyott el

2022. nov. 8. 11:31
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

De mi az hogy ennyi? 14,5 mm… a beágyazódáshoz 9 mm is elég, mit vársz mennyi legyen? 5 cm?

1 hét múlva is felesleges még menned, legkorábban 2 hét múlva érdemes.

Ne haragudj kérdező, de szörnyen tájékozatlan vagy valóban. Kezdj el olvasgatni.

2022. nov. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A 14,5 mm-es endometrium elég vastag, hogy kialakuljon a beágyazódás.

E vitamin szedésétől nem lesz pozitív a terhességi teszt, a pozitív tesztet a HCG nevű hormon produkálja, ami terhesség alatt termelődik. (Kivéve pár nagyon ritka esetet pl. bizonyos betegségek)


Ha egy hét múlva mész vissza a dokihoz lehet már látszódni fog egy pici petezsák, de ahhoz hogy látszódjon a szikhólyag+embrió picit több idő kell még.

Én először 5hét 6naposan voltam nőgyógyásznál, még nem volt szívműködés, sokan akik korán mennek orvoshoz megijednek, mikor ezzel szembesülnek. Legközelebb 7hét 1naposan mentem vissza, akkor már volt szívműködés.

2022. nov. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy tesztelés után nem vártál 2 hetet, hanem egyből mentél.
2022. nov. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!