Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez az LH teszt...

Szerintetek ez az LH teszt pozitív? Van has szurka, de már a ciklusom 20.ik napján vagyok.

Figyelt kérdés
Nem késő már? Általában 29-30 naposak a ciklusaim. Ebben a ciklusban teszteltem először. A múlt hónapban 17.ik napomon volt Pé-m a szurkálásból ítélve.

2022. nov. 8. 19:52
 1/8 A kérdező kommentje:
2022. nov. 8. 19:56
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem pozitív. Ugyan olyan sötétnek kell lennie vagy sötétebbnek mint a kontroll csíknak
2022. nov. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha 29-30 napos ciklusaid vannak, az fizikai keptelenseg, hogy a 17. napon legyen peteeresed.


A tobbi lh teszted milyen lett? Gondolom nem ezt az egyet csinaltad, azokhoz kepest kene megnezni.

2022. nov. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Na megint egy okos.

Miért nem lehet 13 nap a luteális szakasz???

Én 11-12 napos luteálissal estem teherbe. Nem vagyunk robotok!

2022. nov. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ 🤗 Az eddigi tesztjeimen mind halvány egyértelműen negatív. A tegnapi ettől egy picit halványabb volt. Ma pedig has szurka derékfájás és a tesztem erősödött. Mindegy majd a holnapit meglátjuk.. A ciklus 12.ik napján kezdtem a tesztelést szóval eddig biztosan nem volt peteérés. A múlt havi pedig.. 17.ikén hasszurka és rá 14 napra jött meg :) ebben a hónapban kezdtem a cickafarkteát lehet ez kutyulta kicsit meg a dolgokat.
2022. nov. 8. 20:34
 6/8 A kérdező kommentje:

Csajok.. Ez a tegnap esti és a ma délutáni tesztem osszehasonlitva... [link]

Ma Reggel is csináltam az valamivel erősebb volt mint a délutáni, de már azis határozottan negativ.

Szerintem akkor mégiscsak tegnap lehetett pozitív csak lékéstem a csúcsot. Ez a ma délutáni már határozott negatív.

2022. nov. 9. 15:21
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha idetévedne valaki. A következő hónapban ugyanilyen halvány volt a legerősebb LH- tesztem is. December 19.ikén pozitívat teszteltem. 7.ik hétben járok. Úgyhogy ember függő az erősség 😊
2023. jan. 4. 23:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Gratulalok! Es szuper, hogy leirtad utana segitsegkeppen masoknak is! :)
2023. febr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!