Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy az orvos nem...

Lehetséges, hogy az orvos nem látta még a terhességet ?

Figyelt kérdés
18 napos késésnél mentem orvoshoz, aki azt mondta nincsen terhesség. A tesztjeim is negatívak, de én úgy érzem mégis babát várok. Ez lehetséges ? Tévedhet az ultrahang vizsgálat ? Vagy túl görcsösen terherbe akarok esni ? (Több mint 7 hetes lennék)
2022. nov. 8. 22:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

🤦‍♀️🤦‍♀️

Igen, túl görcsösen akarod. Nem is kérdés.

2022. nov. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
Teszt előbb kimutatja, mint az ultrahang. Ismeteld meg a tesztet 10 nap múlva.
2022. nov. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Rettentő görcsösen. Ráérsz pozitív teszt után orvoshoz menni, sőt, még az is elég korán van, de gondolom, nem bírnál ki még két hetet. Ne vedd bántásnak, de evvel az erőlködéssel magadat szívatod. Én is tudom, milyen szar vágyni a babára, átéltem, de ne tedd még nehezebbé magadnak.
2022. nov. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
7 hetesen nekem már szívhangot is hallott. Előtte meg már szikhólyagot,petezsákot.
2022. nov. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Előző vagyok,a végéről lemaradt a "látott".
2022. nov. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

18 napja késik, egy darab pozitív teszted sincs, az orvos is megmondta hogy nincs terhesség, DE mindezek ellenére te állítod hogy az vagy. Ne haragudj de nálad fejben valami nincs jól összekötve.

Ez már az a szint, ahol szakember segítségét kéne kérni, mert tévképzeteid vannak.

2022. nov. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Kizárt, hogy az orvos tévedett volna, el sem kellett volna menned, ha negatív a teszted. Késik a menstruációd, van ilyen, akár 1 ciklus is kimaradhat.
2022. nov. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mégis milyen terhességet, ha negatív a teszt?
2022. nov. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

Teljesen kizárt. A teszt igen, tévedhet, extrém ritkán. De legyen, téved.

Az ultrahang már iszonyatosan kicsi eséllyel téved, gyakorlatilag hülyének kell lennie annak, aki nézi, de legyen egy rezidens, aki örök kettes volt és nem tudja, mit nézzen. Na, de a kettő eset együtt, egyszerre? Ki van zárva! Ekkora csodák nincsenek.

2022. nov. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Vissza kéne ereszkedned a realitás talajára. A teszted negatív, az orvos semmit sem látott. Teljesen mindegy, mit érzel, nem vagy terhes. Ovulációd sem volt, azért maradt el a vérzésed.
2022. nov. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!