Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki légyszi bhcg negativ...

Valaki légyszi bhcg negativ lett tegnap , de mégis van pozitív tesztem (vizeletes)🙏👇ma 3 teszt is pozi lett?

Figyelt kérdés
Kicsit hamar mentem dokihoz deamúgy se rendszeres kB.4 napom van a nem vártig de vastagabb endometrium látott tünetek is vannak hányinger émelygés (?

2022. nov. 9. 17:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


Ennél többet nem tudunk mondani neked. Elhiszem, hogy szeretnél babát, de legyél már kicsit türelmes... A vérben lévő HCG azért lett alacsony, mert csak akkor kezdődött a beágyazódás. Ha ma már a tesztek pozitívak, akkor igen, terhes vagy, de ne éld bele magad. Teljesen felesleges 1 nap 3 tesztet csinálni... 2-3 naponta elég 1. Dokihoz az elmaradt menstruációt követő 2-3 hét múlva érdemes menni ahhoz, hogy lásson is valamit.


Szívből kívánom, hogy baba legyen, csak ne görcsölj ennyire rá.

2022. nov. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást de nagyon félek hogy nem jó valami de neked legyen igazad 🥰🥰🥰🥰
2022. nov. 9. 17:51
 3/27 anonim ***** válasza:
86%
Nincs hcg a szervezetedben így csak az agyad kreálja a "tüneteket" és egy szar tesztet használsz. Nem leszel terhesebb!
2022. nov. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
82%

Egyre betegebbek a nők komolyan nagyon gáz.Mondom ezt szintén nőként a hátam mögött 3 sikertelen lombikkal és 4 éve tartó sikertelen próbálkozásokkal.

Ha terhesek azért nincsenek eszüknél ha babát szeretnének akkor meg azért.

Szánalmas az egész és nem rosszindulatból mondom esküszöm!

Mivel megértem mikor valaki gyereket szeretne hisz én is szeretnék de ez már agyrém.

1-es sikerüljön a kérdezőnek de ha sikerül utána jön terhesen a többi agyrém kérdése bár nekem aztán mindegy mert nem meglepő hogy sok mai nő ennyire frusztrált.Én már nem feszengek hisz vagy sikerül vagy nem.Nem a gyerekszülés az élet.

2022. nov. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Biztos pozitívak azok a tesztek?

Azért tölts már fel ide egyet légyszi, hadd nézzünk rá.

2022. nov. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Elozo kérdésemnél van kép
2022. nov. 9. 18:57
 7/27 anonim ***** válasza:
82%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

Nem tudom mennyivel vagy előrébb hogyha az utóbbi 3-4 napban napi 2 kérdést felraksz ide.

Most akkor késik már 2 napja, vagy még előtte vagy?

2022. nov. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
1es neg osztotta mit írtam ki
2022. nov. 9. 21:05
 9/27 anonim ***** válasza:
75%

Bocsánat a fotón a háttér és a teszt típusa miatt gondoltam hogy nem csak ez a 2 kérdésed van.

Nekem januárban volt halvány pozitív szintén menstruáció előtt. Hányingerem volt és szédültem is pár napig. Ezalatt már a 25-os teszt is halvány, de pozitív volt, viszont nem erősödött. 2 nap késésnél a tünetek elmúltak és másnapra meg is jött.

Kívánom hogy nálad jól alakuljon.

2022. nov. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

9

De a kérdezőnek nincs hcg a vérében!

2022. nov. 10. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!