Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez szerintetek jót jelent? 11...

Ez szerintetek jót jelent? 11.dpo és majdnem, hogy pozitív az LH teszt. Szerintetek érdemes holnap reggel egy HCG tesztet megcsinálni? Köszönöm mindenki válaszát. :)

Figyelt kérdés

[link]


Igen, tudom, hogy ez nem a HCG-t nézi, és türelem.


10hónapja várjuk a babát, és januárban akarunk menni kivizsgálásra,ha addig nem jön.


De úgy döntöttünk, hogy egy teljes hónapot végig LH tesztelünk.


Egyébként, szédülések jönnek rám, néha rövidebb hányinger, és nagyon látszanak az erek a cickoimon.



2022. nov. 10. 22:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát az lh szint ingadozik a ciklus alatt és mindig van a szervezetben. Erre nem alapoznék, de ettől függetlenül holnap ellőhetsz egy érzékeny terhességi tesztet. Ha a tüneteid terhességtől vannak, akkor pozitív lesz a teszted.
2022. nov. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nem
2022. nov. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez messze van a pozitivtol, de ettol fuggetlenul lehetsz terhes, majd tesztelj, ha kesik:)
2022. nov. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent semmit. Inkább HCG tesztet csinálj, de ha jót akarsz, akkor ha késik próbálkozz.
2022. nov. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Ha az lh a terhesség miatt ilyen akkor a hcg is mutatja, nekem fele ilyen sem volt az lh a hcg is már derengett
2022. nov. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Holnap,12 dpon már csinalhatsz egész nyugodtan hcg tesztet.
2022. nov. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%

Ezeket a "tüneteket" nem kell figyelembe venni.Hányinger tuti nem a hcg-től van meg a szédülés sem,a cici dolgok meg inkább hagyjuk.

Annyi hcg nem lehet a szervezetedbe hogy már rosszul legyél:)

Holnap csinálj sima hcg tesztet,azt az lh tesztet hagyd a fenébe.

2022. nov. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Teszteltél?
2022. nov. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Én is csináltam lh tesztet mint jósteszt csak kíváncsiságból de nekem teljesen Pozitív lett ugyan olyan erős volt a csík mint a kontroll. Másnap csináltam t.tesztet az is pozitív lett. Én most járok a terhességem 7.hetében. Mint ahogyan mások is írták csinálj hcg tesztet.
2022. nov. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mikor terhes lettem az LH teszt full negatív volt, a terhességi teszt meg pozitív.. Ez csak egy legenda, az LH szintje össze vissza ingadozik a ciklus során.
2022. nov. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!