Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue LH teszttel kapcsola...

Clearblue LH teszttel kapcsolatban segitene valaki?

Figyelt kérdés

[link]

Ma lett pozitív az Lh tesztem.

(Ez az első ilyen tesztelgetős hónapom)

Reggeli együttlétből esélyes lenne?


2022. nov. 12. 16:25
 1/4 A kérdező kommentje:
2022. nov. 12. 16:31
 2/4 A kérdező kommentje:
Illetve a tájékoztatón az van ha mosolygósat kapok ne folytassam a tesztelést, viszont elvileg 2 legtermékenyebb napot mutatja.. Akkor ha 2x volt mosolygós, akkor ne folytassam?
2022. nov. 12. 16:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mindig folytattam, amíg negatív nem lett. Az ovuláció az első negatív napon van. Persze, esélyes.
2022. nov. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
30%

Én erre a tesztre haragszom. Ha megnézed neked sem egyforma erősségű a két csík. Plussz 10es érzékenységű. Mindenképpen használj mellette David tesztet. Abból ha lehet egyel erősebbet. Igen az nem cuki, meg nem mosolyog, de nem is ad fals adatot. Csak önellenőrzés miatt, hogy biztos lehess benne. Nekem 5 nappal előbb mosolygott, mint a David teszten lett pozitív. 5 nap lássuk be sok. Szerintem cuki, hogy mosolyog, de ahhoz drága, hogy butaságokat mutasson. Nyilván szabad döntés, de tapasztalatból írtam.

Kérdésedre válaszolva reggeliből igen esélyes lenne, ha valóbban jókor mosolygott Rátok!

2022. nov. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!