Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív vagy negatív ez a...

Pozitív vagy negatív ez a teszt? DPO 8

Figyelt kérdés
[link]
2022. nov. 14. 12:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 anonim ***** válasza:
63%

Ez egy csodálatos pizitív teszt! Gratulalok!

28szivecske.

A lehető legjobban, szakszerűen csináltad meg.

12 puszis smile

Szerintem holnap vedd meg a babaágyat is, nehogy késő legyen.


A többiekkel meg ne foglalkozz, mindenki hülye, csak te vagy helikoptet.

Ismét 15db szivecske

2022. nov. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom emlékeztek e de volt egy hasonló temperamentumú kérdező itt kb egy hónapja (nem emlékszem pontosan mikor tette fel a kérdést). De ugyan ilyen 5-ös érzékenységű tesztet rakott ki hogy ő lát rajta valamit de persze mindenki más negatívnak látta (az is volt). De ő már csak azért is kötötte az ebet a karóhoz. Szerintem ugyan az a kérdező.
2022. nov. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 anonim ***** válasza:
48%

Itt a lehetetlen 8és 9 dpos tesztem, aki sosem csinált korán tesztet az honnan tudná hogy igen is 9dpon mutatják a 10 es tesztek, nekem volt jópár terhesség vagy csak kémiai, vagy missed és élő is nem egy tesztem lett 9dpon +.


[link]

[link]

2022. nov. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 anonim ***** válasza:
53%

Miért kell ennyire rosszindulatúnak lenni????

Elég annyit írni hogy negatív a teszt, de még van remény mert korán van.

Egyébként általában az írja hogy a nem várt napján érdemes tesztelni aki nem tudja mi az hogy nagyon vágyni egy babára.

És aki nagyon vágyik rá, igen sajnos sokszor a negatív teszten is képes halvány csíkot látni. Nincs ezzel baj. Nem tudjátok mennyi ideje próbálkozik az illető, esetleg milyen betegségei vannak, mennyi vetélése volt, meddőségibe jár e….stb. Hogy jöttök ahhoz, hogy egy ismeretlen embert lehülyézzetek. Ha nem tetszik akkor nem kell válaszolni a kérdésre! Ennyire egyszerű.

Szerintem azok a kérdések az igazán rosszak amikor valaki nem tud értelmesen, helyesen írni, azt sem tudja, mitől eshet teherbe vagy épp ezért készül abortuszt a mert “hulye”…


Nekem mindkét terhességemnél egyértelmű pozitív lett a tesztem a 9.dpo-n. Tudom most mindenki azt fogja írni hogy tündérmese, de Kepzeljétek az egyik épp a hasamban van, a másikat meg itt altatom az ágyban. Huhaaa varázslat! És fix a 9dpo mert meddőségiben segítettek nekünk hogy teherbe essék, így napra pontos a tüszőrepedés.


Kedves kérdező! Ne foglalkozz senkivel! Aki negatív tesztet tesz fel azt azért támadják mert “vak”, aki meg pozitív tesztet rak ki azt azért mert dicsekszik csak.

Az az igazság, hogy aki ezen az oldalon a teherbeesés témában olvasgat, mint ki van éhezve a babára és be vannak kattanva tőle, és valószínű az is ugyanúgy tesztel a 8-9.dpo-n csak nem vallja be és jön ide agresszorkodni.

Szurkolok hogy pozitív legyen a napokban a teszted!

2022. nov. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 anonim ***** válasza:
80%

Én is nagyon vágytam a gyerekemre. Sok teszt és 2 vetélés után se ment el az eszem!

Ha terhes vagy 9 dpon nem biztos h az is maradsz....

Teljesen felesleges ilyenkor tesztelni, mert úgy sem tudsz tőle többet lásd itt sem lett tőle okosabb. Ha közönség segítsége kell hozzá akkor v nincs ott semmi, vagy annyira buta az illető h nem tudja értelmezni!


Persze belehet itt magyarázni h látom a 2 csíkot. De akkor minek kell a közönség véleménye?

Aztán ha nincs rajta akkor nyugtatgassuk h "jajj korán teszteltél" Minek? Azért 5 nap várakozásba ne haljunk már bele!

2022. nov. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 anonim ***** válasza:
26%

Vannak olyan munkakörök ahol azonnal táppénzre kell menni amint pozitív a teszt. Fizikai munka, vegyszerekkel végzett labormunka, fertőző betegségekkel végzett munka és sorolhatnám. De nyilván ilyenkor inkább a 12-14.napon egy hcg vérvétel a biztos.

Azért így neki állni egy embernek ahogy ebben a kérdésben sikerült szerintem sem szép dolog.

2022. nov. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 anonim ***** válasza:
89%

"Vannak olyan munkakörök ahol azonnal táppénzre kell menni amint pozitív a teszt. Fizikai munka, vegyszerekkel végzett labormunka, fertőző betegségekkel végzett munka és sorolhatnám."

Hát persze!

Nincs olyan h tpre kell menni. Hiszen addig nem is javasolhat a doki tpt ameddig nincs élő terhesség. 8dpon meg NAGYON NINCS!

Egyébkén ha ezen az 1 hét munkán múlik így 8dpon, és vetélés lesz akkor az a baba úgy is elment volna ha fekszik egész nap!


Mint írtam. Volt már vetélésem, és van 2 szép gyerekem is. Minden terhességemnél gyári munkás voltam (vegyszer, emelés stb)

A hülyeségre mindig lehet magyarázatokat gyártani

2022. nov. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 anonim ***** válasza:
100%

"Vannak olyan munkakörök ahol azonnal táppénzre kell menni amint pozitív a teszt."


Azért ez sem teljesen így van. Nem a pozitív tesztet nézik a munkáltatók, hanem az orvosi igazolást a terhesség megállapításról. Pozitív tesztet bárki bármikor lengethet, attól még nem biztos, hogy valóban terhes is.

2022. nov. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 anonim ***** válasza:
91%

Onnantol mehet táppénzre, ha van az ÉLŐ terhességről papirja.

Nem a pozitív teszt a mérvadó....

2022. nov. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 A kérdező kommentje:

57-es..hányszor írod még le,hogy volt vetélésed?

Sajnálatos de nem te vagy az egyedüli nő a világon aki átélte.

2022. nov. 15. 16:59
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!