Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elfogadnátok az új állást?

Elfogadnátok az új állást?

Figyelt kérdés

9 hetes terhes lennék, háromszor voltam már nőgyógyásznál, az embrió fejlődik, de iszonyat lassan. Mikor a hatodik héten mentem, öt hetesre becsülték, mikor az új hetedik (korábbi nyolcadik) héten mentem, akkor hat hetesnek tűnt és volt szívhang, mikor az új kilencedik héten (régi tizedik), akkor hetedik hét végének tűnt.


Az egyik orvos szerint rendben van minden (aki a második vizsgálatot csinálta), aki az elsőt és a harmadikat, ő azt javasolta, hogy várjuk meg hogyan alakul.


Közben kaptam egy nagyon jó állásajánlatot.

Ha nem lennék terhes gondolkodás elfogadnám. Ha egyértelmű lenne, hogy megmarad a baba és csak fél évről beszélünk a mostani helyemen, akkor nyilván kibírnám. De minden annyira bizonytalan.


Ki hogyan döntene és miért?


2022. nov. 14. 15:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Már összejött a baba…
2022. nov. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
37%
Már háromszor voltál dokinál, mind a három terhességet állapított meg. Ennél terhesebb nehezen lehetnél. Nem értem ezt a nagy bizonytalanságot benned. Mi az, hogy nem tudod meddig leszel terhes... Nagyon fura hozzáállás, mintha nem is akarnád, inkább a munkát, a karriert akarnád helyette és titkon abban reménykednél, hogy elvetélsz.
2022. nov. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

#12 Nem nő elég gyorsan. A harmadik alkalommal már az orvos is bizonytalan volt, hogy rendben van-e.


Valami 6 mm-rel kisebb volt, mint a neten a táblázatokban a méretek.

2022. nov. 14. 20:05
 14/16 A kérdező kommentje:
16 mm-rel… 6 mm-en nem lennék ki.
2022. nov. 14. 20:10
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen megértelek! Ugyan ezen a dilemmán estem át idén januárban. Karácsonykor gyönyörű erős pozitív tesztek voltak a kezemben, január 2. hetére kaptam időpontot a nőgyógyászhoz. Az UH-n még csak a petezsák látszott (előző menszesz szerint 5+3 napos voltam), azt tanácsolta, hogy 1hét múlva ismételjük meg a vizsgálatot, mert még biztos, hogy nagyon korai a terhesség. A következő alkalommal egy másik dokinál voltam, ekkor már szikhólyag is volt, bár azt mondta, hogy kisebb, mint amilyennek lennie kellene, de ez simán előfordulhat, 1 hét múlva újra UH. A 3. UH előtt kaptam egy telefont, amivel felajánlották álmaim munkáját egy Nemzeti Parknál, ott ahol a gyakorlatomat töltöttem. Nem irodai pozíció lett volna, elég strapás munkakör, valamint a lakóhelyemhez sincs annyira közel, napi minimum 1,5 óra autókázás (vidéken). Nemet mondtam. Főként, mert rettentően tisztelem őket és tudtam, hogy mennyire szükségük volt egy emberre, valamint azt sem akartam, hogy pár hónap múlva (amikor pont a legnagyobb hajtás van), hagyjam ott őket. A szívem hasadt meg, letettem a telefont és csak sírtam. A párom vígasztalt, hogy ne bánkódjak, hisz gyönyörű szép családunk lesz, és később még biztos lesz lehetőségem náluk. Elérkezett a 3. UH, szikhólyag növekedés volt, de csak minimális, azonban szivhang még mindig sehol... Itt már a 3. dokival konzultáltam, aki szintén újra azt tanácsolta, hogy 1hét múlva nézzünk rá... Nem húzom tovább, még volt 1 UH, a vége pedig február elején missed ab lett.😔 5-6 hetesen megállt a fejlődésben.


A Nemzeti Parknál betöltötték a munkaört, baba sehol, szóval 2 szék közé estem. Bar belegondolva, amilyen lelki és a vége felé fizikai állapotban voltam nem is biztos, hogy rendesen el tudtam volna látni a munkám...


Nyilván, egy olyan kaliberű céget, amiről a te esetedben beszélünk, egy gyesen levő nem vág földhöz, de ahogy az előttem szóló is írta, kétszer sem biztos, hogy ugyan arra a pozícióra vennének vissza. Azonban, ha már a cégnél dolgozol, és újból megüresedik az a pozíció, lehet, hogy több esélyed lesz rá pályázni.


Kívánom, hogy a lehető legjobban alakuljanak a dolgaid és nagyon szorítok neked! De bárhogy is lesz, mindig fel a fejjel! ❤️

2022. nov. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenki biztatását. Végül jeleztem, hogy terhes vagyok és így nem vállalnám, de amennyiben a későbbiekben lehetőség lesz rá, akkor újra jelentkezem :)


Sajnos nem tudtam kivárni az új UH-t. De remélem, hogy minden rendben lesz a babával :)

2022. nov. 20. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!