Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Használtunk gumit, ennek...

Használtunk gumit, ennek ellenére lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy óvszer esetén is minimális esély van a terhességre, de kezdek komolyan aggódni, mert nagyon erős tüneteim vannak. 1 héttel előbb “megjött” ami nagyon kevés barnás vérben merül ki, ez van már 4 napja, 2 napig görcseim voltak amiket most hányinger váltott fel. Veszek terhességi tesztet, de addig is érdekelne más tapasztalt-e már hasonlót

2022. nov. 15. 00:25
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Kicsi, de van rá esély.

Inkább más lesz itt a baj szerintem.

2022. nov. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Az esély mindig meglesz rá, mert egyik védekezési mód sem 100%-os. De én is azt gondolom hogy más gondod lehet.
2022. nov. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%

Kicsi de van esèly mindig. , ha szexel az ember.


Egy barátnőmèk az elsőt csak kis segítséggel tudtàk összehozni ( gyógyszer)

2. gumi mellett ( nem rakta be hamarabb, tudják is használni, látszólag nem szakadt)

3. fogamzásgátló mellett


Mi meg megszakaítottunk évekig és nem sikerült be, amikor pedig akartuk, 13 nappal később pozi lett a teszt.


Szóval…

2022. nov. 15. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Az óvszer tökéletes használat mellett 98%-ban véd, tipikus használat mellett 82%-ban.


[link]

2022. nov. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

Simán csak hormon zavar lesz.

Ha nem vagy biztos hogy jól használtátok, illetve pakolta ki be össze vissza, akkor csinálj tesztet.

2022. nov. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Szex után meg kell nézni hogy nem volt e szakadt a gumi. Előtte is meglehet picit fel lehet fújni de akkor nem biztos hogy a csávó rá tudja húzni a kukijára és akkor nagyobb esélye van h kiszakad. Az óvszereket nagyon komolyan ellenőrzik ahol készül és 2 dologtól tud kiszakadni ha a lány nem elég nedves vagy ha túl régi. Szerintem nem vagy terhes csak ráparázól és jönnek a fejedben a “tünetek” A hányingered szerintem a stressztől van.Mellesleg ha valaki terhes késik a mensije nem előbb jön meg, és a beágyazódásos barnázás max 1 napig tart.
2022. nov. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!