Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció helyett halvány...

Menstruáció helyett halvány barnás,alig észrevehető folyás?

Figyelt kérdés

29-33 naposak voltak az elmúlt ciklusaim. Mikor egy hete már késett a menzeszem,csináltam egy tesztet,az sajnos negatív lett. Ma járok a ciklusok 42.napján,tegnap óta nagyon enyhe,világos barnás folyásom van. Elég egész napra egy tisztasági betét és egy kis ujjnyi csíkot hagy csak maga után. Előfordult korábban,hogy inkább barnás vérzésem volt,kaptam is rá progeszteront,de ez egyáltalán nem hasonlít arra a vérzésemre,nem hiszem,hogy ez a menstruációm lenne. Mégsem voltak jók a hormonok,amiket kellett szednem vagy esetleg utalhat babára?

Valakinek hasonló tapasztalatok? Mi lett a végeredmény?



2022. nov. 17. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hasonló helyzetben (ugyanígy, alig észrevehető barnázás, kimaradt vérzés) egyszerűen nem volt adott hónapban peteérésem, kimaradt az az adott hónap.


Várnom kellett a következőig, az rendesen megjött egy hónappal később, szinte napra pontosan.


Ez csak saját tapasztalat, nem biztos, hogy nálad is ez van, de ha a következő sem jön meg, akkor menj el orvoshoz mindenképp!

2022. nov. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oktoberben ciklus 10.napján volt peteérésem. Ezt onnan tudom,hogy szokott lenni barnázás,de csak 1-2 csepp,amit most tapasztalok,kicsivel azért több. Így is-úgy is megyek majd dokihoz,de csak hó végére kaptam időpontot.
2022. nov. 17. 14:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is rendes menstruáció helyett barnázás volt 1 napig, de nekem pozitív lett a tesztem. Csinálj még egy tesztet, ha az is negatív, akkor nem hinném, h terhes vagy, inkább menstruàció.
2022. nov. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen,ez csak egy nagyon gyenge menstruáció volt. Hormonokat kezdtem szedni és lehet,az zavart be ennyire.
2022. nov. 29. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!