Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 hete voltunk együtt, megszak...

2 hete voltunk együtt, megszakításos és naptár módszerrel (nem lenne baj, ha jönne a baba) Azóta már megjött egyszer, aktus után 5 nappal, normális mensi volt, 6 napig tartott ahogy szokott is Így lehet még baba?

Figyelt kérdés

Most vagyok a 10. ciklusnapon

Tegnap a 9. ciklusnapon volt egy kis rózsaszín folyásom, de csak törlésnél látszott a papíron, azóta semmi.

A ciklusaim változóak, 24-30 nap közt ingadozik

Most 24 napra jött meg 9.-én

Szerintetek mi lehetett ez a rózsaszín folyás? Érdemes tesztelni így hogy menstruáltam már ebben a hónapban?

Illetve kellene bármilyen tünetnek lenni ha baba van?


2022. nov. 18. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, menstruáltàl. A terhesség első tünete a kimaradt vérzés, nem vagy terhes.

Amúgy ha ennyire szeretnél gyereket miért nem beszéled meg a pároddal?

2022. nov. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ő még picit várna vele, de ha így össze jönne, hogy megszakítással védekezünk, akkor természetesen örülnénk neki :)

Beágyazódási vérzésre gondoltam, mert ilyen még sosem volt, hogy pár nappal mensi után rózsaszínes folyásom volt, és sokszor hallani hogy mensi ellenére van baba

És pont ma van 2 hete hogy együtt voltunk, így az időpont is stimmelt volna a beágyazódásra

De akkor ezek szerint most biztos hogy nem

Köszönöm a válaszod! :)

2022. nov. 18. 17:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt inkább tisztázzátok, hogy most akkor baj-e, ha jön a baba vagy nem. Érezhetően nagyon szeretnéd, és nagyon nagy csalódás tud lenni, ha a partner nem túl lelkes vagy valami még rosszabb.

Na mindegy. Biztos, hogy nem beágyazódás. Most vagy 2 héttel aktus után, akkor a teszt már kimutatná. Tesztelj egyet, nem veszíthetsz vele.

2022. nov. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sokszor beszélünk róla, természetesen maradna a baba ha így foganna meg, de várni szeretne még azzal, hogy élesben próbálkozzunk

Tesztet azért nem csináltam még, mert semmi terhes tünetem nincs, mensiztem is, csak ez a rózsaszín folyás volt furcsa, és inkább meg akartam kérdezni, hogy járt e valaki hasonló cipőben, és hogy mi erről a vélemény

Nem akarom bele élni magam semmibe, aztán csalódni a negatív tesztnél

2022. nov. 18. 18:52
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

A folyás mensi helyett van ha terhes lennél.

Ha a párod ügyes ne reménykedj a megszakításba 28 éve védekezünk így, én is mindig reménykedtem egy meglepi babába, de csak élesbe jött össze.

Ez olyan murphy törvénye, ha nem akarnád terhes lennél, de ha szeretnéd nem.

2022. nov. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nekünk sem volt még soha példa rá, pedig évek óta csak így védekezünk, de én sem bántam volna ha így jön egy meglepi baba :)

De akkor majd élesben

Köszönöm szépen a hozzászólásokat! :)

2022. nov. 18. 20:37
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Nálunk is csak éles bevetésen lett baba, pedig 9 évig volt megszakításos közösülés. Egyébként ha azt írtad volna, hogy nem akarsz gyereket, akkor most azok válaszolnának, akik riogatnának, hogy nagy eséllyel terhes vagy, hiszen a megszakítás nem védekezés.
2022. nov. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az ilyen válaszokra is fel voltam készülve, hogy hogy lehetünk ilyen felelőtlenek stb..

Meg hogy bezzeg az ilyen felelőtlen embereknek össze jön a baba, aki élesben próbálkozik annak pedig nem...

De mi tényleg örültünk volna neki, és ez nem egy felelőtlen "gyerek gyártás" ahogy sokan szeretik nevezni azoknál akik megszakítással védekeznek

De úgy néz ki, hogy ez nálunk most nem jött össze, hiába volt furcsa ez a rózsaszín folyás a 9. ciklusnapon

2022. nov. 18. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!