Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bevállalnád a 3. gyereket, ha...

Bevállalnád a 3. gyereket, ha nagyon vágynál rá, de már 39 vagy?

Figyelt kérdés

Minden adott, ami az anyagiakat illeti.

Az egészségi állapot átlagos.

Mi alapján mérlegelnél és hogyan döntenél 39 évesen?



2022. nov. 19. 23:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
86%
Én nem. De én én vagyok. Én tudtam hogy fiatal anyuka akarok lenni rengeteg türelemmel. Szültem 22,24,28 és 31 évesen fogok🙂 40 leszek mire a nagylányom nagykorú, nekem ez így minden amire vágytam. De ha te szeretnéd a babát,mi kik vagyunk ahhoz hogy megmondjuk mit csinálj!? 🙂
2022. nov. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
11. Teljesen egyetértek, de az téves elgondolás, hogy a fiatal anyukáknak több türelme van. A türelem pont az idősebb anyukákra jellemző, plusz intelligencia kérdése. Valószínű te 22 évesen is tudtad mit akarsz és ezért volt türelmes. De nagyon igazad van, mindenkinek el kell döntenie mit szeretne, nem azt csinálni amit más mond.
2022. nov. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
95%
12.egyetértek veled nekem 3 gyerekem van (16F,14L,2F). Az utolsóval sokkal türelmesebb vagyok, bár az éjszakákat kicsit nehezebben bírtam.
2022. nov. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

#13.

Nálam is így van. 1 éves a legkisebb, imádom minden percét, nem vagyok olyan fáradt és türelmem is több van. Az éjszakázás a legnehezebb talán...


9-es vagyok

2022. nov. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyagilag minden adott, és szeretném, akkor persze. 39 nem olyan késő.
2022. nov. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

11es vagyok

Úgy értettem ezt a türelem részt hogy ez anno,fiatal lány koromban képzeltem így,hogy azt szeretném ha energikus,türelmes anyukájuk legyek a gyerekeimnek. Egyébként semmivel sincs kevesebb vagy több türelmem az idő haladtával 🙂 de ez a lényegen nem változtat. Imádom hogy így döntöttem/tünk. Nem csinálnám másképp.

2022. nov. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
12%
Arra is kéne gondolni, hogy fiatal felnőttként, mikor a kisgyerekes életet kéne élnie, mellette nagy eséllyel a szüleit is ápolhatja. Én ebben vagyok kb 9 éve. Nem könnyű.
2022. nov. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Én fiatal felnőttként a negyvenx éves anyámat tartottam el, majd temettem, mikor 47 éves lett. Apámról meg gondoskodjon, akinek 6 anyja van. Úgyhogy ez nálam nem volt szempont, mikor közelebb a 40-hez vállaltam gyereket. A fiatal felnőtt éveim maradékában felépítettem az egzisztenciámat, örültem, hogy magammal tudok foglalkozni, és az is beletelt egy időbe, míg rátaláltam a gyerekvállaláshoz is alkalmas partnerre. Így esett meg, hogy 37 évesen lettem először anya. 39 évesen sem vagyok sokkal öregebb. Jobban mondva nem is vagyok az 😂 39 évesen még simán vállalnám a harmadikat, ha minden feltétel adott, és annyira vágyunk rá.
2022. nov. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vállalnék, de mindenki más.
2022. nov. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Én már nem szülnék 35 felett többediket, maximum csak akkor, ha nincs még gyerekem. De nekem, most 36 évesen már egy 14 éves lányom és egy 12 éves fiam van.

De ne a gyakori népe döntse ezt el. Te érzed, hogy mennyire vágysz rá és mennyire vagy fitt egy babához. Sok 40 éves lekörözi a fiatalabbakat.

2022. nov. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!