Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bevállalnád a 3. gyereket, ha...

Bevállalnád a 3. gyereket, ha nagyon vágynál rá, de már 39 vagy?

Figyelt kérdés

Minden adott, ami az anyagiakat illeti.

Az egészségi állapot átlagos.

Mi alapján mérlegelnél és hogyan döntenél 39 évesen?



2022. nov. 19. 23:11
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
74%
Èn sem vállalnèk, max 35-ig fogok, de minden èlethelyzet, nő más. Èn ilyenkor már szeretnèk a családdommal utazni, fèrjemmel kettesben is èlvezni az èletet, dolgozni stb., nem babázni :) Most 30 vagyok ès 2 èves a kisfiam :) Mindenki maga dönti el. Nyilván, ha nagyon vágynèk rá, bevállalnám, ha minden szempont adott lenne. Dehát mivel èn èn vagyok, biztos nem vágynèk egy harmadikra 39 èvesen. 😅Másodikon is mèg csak gondolkodom, mèg nem èrzem azt a mindent elsőprő, tesò iránti vágyat. 5 èvem van rá, ha addig sem èrkezik meg, nem lesz. Az egy kis csodabogarunknak is nagyon örülünk :)
2022. nov. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én simán bevállalnám, 40 felett sem szokatlan manapság szülni.
2023. márc. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!