Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoptatás miatti rendszertelen...

Szoptatás miatti rendszertelen menzesz mellett mikor ajánlott tesztelni?

Figyelt kérdés
Eddig 2x jött csak meg szülés óta, a kettő között 46 nap telt el. Korábban szabályos 30-31 napos ciklusom volt. Most a 28. napon vagyok, de pár napja enyhén görcsölgetek, hasonló volt az 1. teherbeesésemkor is. Az együttlét óta 11 nap telt el, szerintetek mikor teszteljek? Várjam ki a 46 napot vagy az aktus után már kb 15 nappal mutatná ha teherbe estem volna?

2022. nov. 20. 12:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25 napos. Iklusai. Boltak előtte, én úgy döntöttem 26-7 naponta fogok…de az első kétséges( volt védekezésmentes aktus) hónapban terhes voltam..
2022. nov. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

25 napos ciklusaim..nah



És amúgy az első pár napos után nekem is 46 napra jött .. aztán 26.. és ezután nem védekeztünk

2022. nov. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem várj még vele 2-3 napot. Aztán nyugodtan tesztelhetsz. Lehet már most is mutatna valamit, de azis lehet nem. Inkább várnék vele a 14-15.dpo-ig. Ne csalódj feleslegesen... Én is lövöldözöm a teszteket a 9.dpo óta. Tegnap reggel 11.dpo-n nekem negatív. Inkább nem szomorítom magam tovább. 😅 Várok énis. Mintha volnának tüneteim. De lehet a közelgő menszitől is. Mindjárt megjön érzés,bele-bele szúr a jobb oldalon. néha enyhe melegség érzet az egész testemben. 1,5 hete fajnak a melleim.itt-ott megszédülök. De produkáltam ezeket a múlt hónapban is. Aztán percre pontosan a peteerestől számitott 14.ik napon elöntött a vér.
2022. nov. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Bocsi, én inkább kérdezni szeretnék! Én 15 hónapja szültem, de még nem jött meg azóta egyszer sem. Viszont úgy három hónapja nekem is voltak mindjárt megjön érzéseim. Mostanában elmúltak, viszont múlthét vasárnap hányingerem volt, hánytam is, nagyon fáradt voltam egész nap. Aztán most péntek délután megint ilyen rosszul voltam. Most meg hőhullámaim vannak. Ma teszteltem, de sajnos negatív lett (második pisiből, de nem reménykedek, mert már szerintem bármikor mutatnia kellett volna a terhességet, ha az lennék). Járt már így valamelyikőtök? Valamit elkaphattam vagy közelgő mensit jelezhet?

Egyébként előző szülésem után, amíg szoptattam nekem sem volt pontos a menstruációm, nekem is volt, hogy 40+ nap volt a kettő között. Kellett kis idő, mire helyreállt. Azért biztonság kedvéért szerintem lassacskán csinálhatsz tesztet.

2022. nov. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nekem is volt émelygésem sőt inkább hányingerem meg iszonyú fáradtságom tegnap, és a derekam is majd leszakadt, de nem akarom bemagyarázni magamnak hogy ezek tünetek, mert egyrészt szerintem még túl korán lenne, másrészt meg nem akarok csalódni 😔 .


Nekem egyébként sosem volt hányingerem mensi előtt. Nekem mikor először megjött, nem volt semmi tünetem, és az egész eléggé más volt a korábbihoz képest, nem is fájt a hasam szinte. Császárral szültem, nem tudom amiatt-e.

2022. nov. 20. 14:55
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt soha hányingerem, nem hánytam soha mensi előtt. Amikor a második babával lettem terhes, utána voltak hasonló tüneteim, mint most (csak akkor az mindennapos volt), kivéve a hőhullámok.


Te mióta szoptatsz? Még napközben sokat?


Majd írj, hogy mi lett az eredménye, ha teszteltél! Szorítok, hogy az legyen az eredmény, amit szeretnél! :)


4-es

2022. nov. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kérdező! Hogy vagy? Teszteltél azóta?
2022. nov. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ma reggel teszteltem, de negatív lett. Szerencsére nincs másik teszt itthon, különben tuti 2 naponta csinálnék. Azért kíváncsi vagyok hogy így mikor jön meg, mert jópár napig görcsölgetett a hasam.


Iszsz babám van, 9 hónapos, de alig akar enni, anyatejen kívül szinte semmit nem szeret, így viszonylag gyakran szopizik: ébredéskor, napközben a 2 alváshoz, néha az ébrenlétkor is, és hát persze éjszaka, akkor legalább 2x-3x :/

2022. nov. 22. 13:02
 9/12 anonim ***** válasza:

Csináltam még egy tesztet reggel, első pisiből, de negatív lett az is. Csak ezek a hőhullámok furcsák, mert soha nem voltak még ilyeneim.


Nekem is iszsz-es, igazából amikor csak akar jön, és rámcuppan, kiszolgálja magát (még viszonylag elég sokszor). Azért szerencsére mellette rendes ételeket is eszik. De még nem aggódom, mert a tesójával is pont ez volt a helyzet, azt hittem lehetetlen lesz leszoktatni, aztán mégis szinte sima ügy volt. Remélem vele is így lesz majd. 😅

2022. nov. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Mi újság veletek válaszolók?

Mi már a 7. hónapja próbálkozunk (most 14,5 hónapos a kisfiam), de elég összevissza jött meg a mensim, de az előző 2 hónapban úgy tűnt mintha visszaállt volna (27, 29 napokra jött meg). Ma vagyok a 31. napon, reggel teszteltem de negatív :( kezdem kicsit feladni a dolgot. Kértem már hormonvérvételre beutalót, de amíg nem jön meg, arra sem tudok elmenni.

Remélem nálatok összejött már a baba :)

2023. máj. 19. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!