Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szisztok! 4+6 napos vagyok....

Szisztok! 4+6 napos vagyok. Jobb petefészkemnél égést és szurkálást érzek. Ez lehet tünete a méhen kívüli terhességnek? Vérzések nincs. Orvoshoz 12.08-ra van időpontom.

Figyelt kérdés

2022. nov. 21. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, de nem biztos ez majd a vizsgálaton fog kiderülni hogy mizu van bent.

De inkább a belső dolgok alakulnak, nyúlnak és azt érzed.

Ne izgulj, majd a természet eldönti.

Amúgy nekem 11. Hétig volt hasonló a helyzet.

Minden rendben van halistennek,

Várjuk a kislányunkat:)

21hkm

2022. nov. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

A hollywoodi filmekkel ellentétben a valóságban igen ritka az, hogy méhen kívüli terhessége legyen valakinek, szóval nyugi. A tested ilyenkor rohamos változásnak indul, ami természetesen jár némi kellemetlen érzéssel, fájdalommal, és hidd el, hogy később még bőven lesz hasonló, sőt rosszabb is a terhesség alatt.

A méhen kívüli terhesség esetén egyébként olyan intenzív fájdalmat éreznél, hogy nem tudnál felkelni sem az ágyból, mellé pedig erős vérzésed lenne. Ha nagyon parázol, vagy bizonytalan vagy, akkor menj be a kórházba ügyeletre vagy ambulanciára, de semmit nem fognak látni, pláne tenni, mivel teljesen természetes élettani folyamaton mész most keresztül.

2022. nov. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
49%

Nekem is volt 5 Hónapja 1 méhenkívüli terhessègem .

Ami úgy jelentkezett , hogy a jobb petefészkem nagyon szúrt.

Egyre erősebbek voltak a fàjdalmaim .

De csak 1 ponton fàjt napokig.

2022. nov. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most egy kicsit megnyugodtam. Párom is azt mondja, hogy annyira pici, hogy nem érezhetem még annak a tünetét. Volt már egy vetélésem, és annál a terhességnél nem éreztem ezt. De akkor csak igaz a mondás, minden terhesség más :)
2022. nov. 21. 18:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok, 5-6 hét között vagyok, és a bal oldali petefészkem folyamatosan, alig-alig szűnően, viszont nagyon tompán fájdogál, húzó-nyomó érzésem van. Én is megijedtem, hogy nehogy méhen kívüli legyen, el is mentem megnézetni, és kiderült, hogy a megrepedt tüszőből egy viszonylag nagyobbacska ciszta maradt vissza, az okozza a panaszokat. A doki pihenést ajánlott, illetve azt mondta, hogy ilyenkor még annyira kicsi a terhesség, hogyha méhen kívüli lenne, sem okozna még panaszokat. Remélem, ezzel meg tudtalak nyugtatni. :)
2022. nov. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Párom is pont ugyanezt mondta, hogy annyira pici a terhesség, hogy nem érezhetek tüneteket. Egyébként most már 2 napja elmúlt ez a hülye érzés. Akkor lehet nekem is ez okozta mint neked. Koszi, hogy írtál!
2022. nov. 25. 09:18
 7/8 A kérdező kommentje:
Ma voltam uh-n! Méhen belül van a petezsák!!!!!
2022. nov. 28. 11:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor lehet gratulálni! Boldog babavárást!:)
2022. nov. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!