Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy éve spirálom van és...

Egy éve spirálom van és teherbe estem!van 2 gyönyörű kisfiam!Eddig a megszakítás mellett voltam,dr nagyon sok gondolkodás után úgy döntöttem ,h megtartom a babát !kinek mi a tapasztalata,volt e valaki hasonló helyzetbe ?

Figyelt kérdés

2022. nov. 21. 14:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%
A férjed amúgy mit szól ehhez? Csak azért kérdem, mert csak egyes szám első személyben írsz (megszakítás mellett voltam; úgy döntöttem, hogy megtartom).
2022. nov. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nyilván mindenben együtt döntünk,de nem ez volt a kérdésem!
2022. nov. 21. 14:16
 3/22 anonim ***** válasza:
20%

2

Tehát te eldöntöd ő meg bólogat. Szép kis kapcsolat lehet ez is.

2022. nov. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem csak nézz szét,olvass bele itt az oldalon a kérdésekbe. Hogy hányan küzdenek babáért. Ha minden adott ahhoz hogy veletek maradjon akkor mi a kérdés? Miért mi mondjuk meg hogy mit tegyél?
2022. nov. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%

Hogy álltok anyagilag? Belefér, vagy akkor nem fogtok tudni normális ennivalót adni a gyerekeiteknek?


Nem mindegy.

2022. nov. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Már ne is haragudj de semmi közöd a magán életemben ,mert pont nem 2 számban fogalmaztam meg !8 éve boldog házasságban élűnk ha annyira érdekel ! Nem házassági tanácsadásra van szükségem ,nyilván nem tőled kérnék! Arra voltam kiváncsi hogy volt e valaki hasonló helyzetbe hogy spirállal lett terhes ,mert nekem az első spirálom ! Ha témával kapcsolatban nem tudsz válaszolni akkor az undok beszólásaidat tartsd meg magadnak ,nem vagyok rá kiváncsi !
2022. nov. 21. 14:27
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Orvos mit mond?


Le lehet venni?


Viszonylag gyakori a terhessèg mellette, nekem egy bnôm spiralbaba ( ikrek)

2022. nov. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Lehet nem jól fogalmaztam!Nem az anyagiakkal van baj,férjem egy shéf jól keres !Arra lettem volna kiváncsi h szült e valaki a csoportból úgy babát ,spirállal lett terhes !ki vetette a spirált ? Egészséges lett e a baba ?hasonlo dolgok !
2022. nov. 21. 14:34
 9/22 anonim ***** válasza:
20%
Ja, hàt hogyne, egy spirál semmi betegséget nem fog okozni a gyereknek.
2022. nov. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Dokihoz jövő héten kell visszamennem!azt mondta h 3 választási lehetőségem van: 1 megpróbáljuk levenni a spirált úgy h a magzat nem sérül!2 bent marad a spirál de ott a kockázat h bele nőhet !3 a megszakítás
2022. nov. 21. 14:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!