Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eseményutáni tablettát vettem...

Eseményutáni tablettát vettem be,eltel 32orával,3-4nap múlva erőss szúróhasi görcseim voltak,illetve pecsételő vérzés,2hét múlva pozitiv teszt.Aktus utan 4héttel találtak,petezsákot&szikholyag éloembrio CRL:4mm.A baba tabi ellenére fogant?

Figyelt kérdés
2022. nov. 22. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az esemény utáni tabletta az ovulációt akadályozza meg/késlelteti, de nem tudja 100%-ban megakadályozni a terhesség létrejöttét; a használati útmutatóban részletesen le volt írva ez. Ha 72 órásat vettél be, annak a hatékonysága az első 24 órában maximális, de akkor sem 100%-os.
2022. nov. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%
És akkor gondolom jön az abortusz mert nem tudtok rendesen védekezni ugye!?
2022. nov. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

ma 10:50

Miért kell belerúgni a kérdezőbe úgy, hogy nem is ismered a részleteket? Lehet, hogy kiszakadt a gumi. Van elég baja, te meg még belerúgsz egyet.

2022. nov. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
11:08 ha csak egy kicsit nyitott szemmel járnál akkor látnál is. Igazából 2 táborra szakadtak a nők nagy része,az egyik tábor azért ül a nőgyógyászati váróban mert bármit megtennének nem jön a baba a másik tábor meg az 5.kaparásra várja a papírt mert a férje nem húz gumit,mer' majd én azt tudom mikor nem lehetek terhes stbstb..és ez miatt igenis jól tették hogy szigorították az abortusz törvényt. És igen,az erőszakból fogant gyerek..bele se kezdj...nem ebből van sok. És mivel itt a kérdező már esemény utáni tablettát írt,itt is nem kívánt terhességről van szó. Nyílván balesetek lehetnek,csak sajnos ez is töredéke a statisztikának. Privatban már megbeszéltük,úgyhogy szúszá 🤗
2022. nov. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nyílván balesetek lehetnek,csak sajnos ez is töredéke a statisztikának."


És ha az emberek többsége felelőtlenség miatt esik is teherbe, akkor már rendben van az, hogy kivétel nélkül mindenkibe belerúgunk? Nagyon nem csak az a két véglet létezik, amit írsz, nem szabad ennyire fekete-fehéren látni a világot... Szinte semmit nem tudsz a kérdezőről, de megy az ítélkezés, nekem csak ezzel van bajom. Teljesen mindegy, hogy statisztikailag, VALÓSZÍNŰLEG felelőtlen volt-e vagy sem. Nem tudjuk, hogy mi történt, és ez a lényeg.

Privátot nem írtam, az valaki más lehetett.

2022. nov. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem neked írtam,a kérdező írt nekem.

Egyébként én pont hogy nem szoktam belerúgni itt senkibe. Szerintem csak itt jött ki amit a minap tapasztaltam, hallottam a nőgyógyászaton várakozva. Hangosan,telipofával,nevetgélve beszélgették 3!an hogy ki miért megy abortuszra. Jogos hogy itt valóban nem tudtam semmi konkrétat,ez van. Legközelebb majd 3ig számolok 😃

2022. nov. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Így már értelek és megértelek. Nem mondom, velem is előfordul, hogy elkap az indulat, én sem vagyok tökéletes, ez sajnos emberi dolog. Minden jót kívánok, és a kérdezőnek is :)
2022. nov. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs jogom ítélkezni, nem is akarok. A kérdésre válaszolok: igen, valószínűleg a tabletta ellenére fogant a baba.

Sok erőt, bàrhogy döntesz.

2022. nov. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
13:23 köszönöm, viszont kívánom:)
2022. nov. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!