Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha óvszer nélkül simogatja a...

Ha óvszer nélkül simogatja a pasi a csiklómat a makkjával és utána óvszerrel van a behatolás, úgy nem lehet teherbe esni, igaz?

Figyelt kérdés

2022. nov. 24. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Akkor eshetsz teherbe ha minden védekezés nélkül a hüvelyedbe élvez a pasi
2022. nov. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Nagyobb eséllyel lesz lottóötösöd és hatosod ugyanazon a héten 1-1 szelvényt vásárolva.
2022. nov. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
#1 a megszakításost azért ne hagyd ki a felsorolásból... ott viszont az előváladékból az életképes spermiumsejtek közvetlenül a méhszáj közelébe kerülnek nem pedig kívülre (jelentős eltérés)
2022. nov. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3/ Szerintem az első válaszoló úgy értette, hogy a pénisznek minimum be kell kerülnie a hüvelybe. Ott hogy kint játszadozik vele a csiklónál, hát abból sehogyan sem lesz gyerek, előváladék ide vagy oda... A megszakításos módszer meg minimum feltételez behatolást, de a leírtaknál erről még szó sem volt.
2022. nov. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, gyakorlatilag így nem lehet.
2022. nov. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
11%
3as te egy idióta vagy inkább ne válaszolj baromságokat! Ha te olyan ostoba tyúk vagy h elhitted h a bikád az előváladéktól csinált neked egy fattyot akkor csak sajnálni tudlak. Az előváladéktól nem lesz senki sem terhes. Ez csak a hülye libák között terjedő sztereotípia. A pasi nem mondta meg h egy kicsit belespriccelt.
2022. nov. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Mi sokat játszadoztunk anno barátnőmmel ilyet.. dörzsölgettem a punciját. Nem tettem be viszont mégis elkaptam valamit amivel voltam orvosnál.. mint kiderült csak emiatt lehetett! Baromi kínos volt elmagyarázni is az orvosnak.. utána mondta hogyha nem tettem be de sokszor ezt csináltuk mástól nem lehet csakis ettől.
2022. nov. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!