Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X-epil teszt mennyire megbízható?

X-epil teszt mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

2022. nov. 27. 21:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem túl korán csinálja az ember, akkor teljesen.
2022. nov. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak akkor volt pozitív, amikor valóban terhes voltam.

Szóval nekem megbízható volt.

2022. nov. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Csináltam ma kettőt és mindkettő időn belül nagyon halvány pozitív. Azt nem tudom hogy hányadik napon lehetek, mert mostanában kissé össze-vissza jött meg.


(az elmúlt 10 hónapban több olyan esemény is történt, ami miatt nem volt túl stabil a ciklusom: abbahagytam abba a szoptatást, kiderült, hogy nem túl jó a cukrom és emiatt elkezdtem diétázni, ezáltal lement rólam 20 kiló)

Az utolsó 6 ciklusomban egyszer nem éreztem a peteerest, akkor 34 nap utan jött meg.

Egyszer (4 hónapja) szintén pozitívat teszteltem uezzel a teszttel a 29.napon, de 31.napra megjött. A maradék 4 ciklusban meg 27 napra jött meg.

Most a 31.napon vagyok és a 27.napon volt egy pecsetelesem. (ezt csak úgy vettem észre, híg, pisilés után amikor töröltem ki, akkor a wcpapiron látszott.. elsőre azt hittem meg is jön másnapra de nem jött azóta sem)


Elég tanácstalan vagyok, hogy ez mi.. már jó ideje szeretnénk még egy babát. Vettem most egy predictort is, hnap reggel megcsinálom de nagyon aggaszt hogy nehogy most is úgy járják, mint amikor múltkor is beleéltem magam és megjött a végén a pozitív teszt után.

2022. nov. 27. 21:44
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

Nekem minden teszt igazat komdott a halvámynál is terhes voltam.De van amikor terhes vagy de mégsem marad meg,lehet ez volt neked.

Próbálj megnyugodni és jönni fog q kismanó :)

2022. nov. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
Ha az xepil halvány akkor a predi egyértelmű pozitív lesz reggel. Szurkolok, várjuk az eredményt 🙂
2022. nov. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
:) remélem úgy lesz, majd beszámolok. köszi a válaszokat.
2022. nov. 27. 22:45
 7/19 A kérdező kommentje:
A predictor egyértelműen pozitiv lett. Remélem ő most velünk marad.
2022. nov. 28. 05:45
 8/19 anonim ***** válasza:
Szuper 🙂halk gratula,jo egészséget
2022. nov. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszi szépen. :)

A ciklusban utoljára a 18. napon voltunk együtt, mert utána lebetegedett a férjem, szóval lehet akkor fogant.

2022. nov. 28. 06:58
 10/19 anonim ***** válasza:
55%

Halk gratula!


4 hónapja kémiai lehetett.


Figyelj a Cukrodra, kiugrásokra stb, mert hajlamosît vetélésre.


Nagyon örülök, hogy sikerült🥰

2022. nov. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!