Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rengeteget olvastam utána,tudo...

Henny17 kérdése:

Rengeteget olvastam utána,tudom hogy várni kell és majd kiderül,DE saját tapasztalatok érdekelnének!Járt e igy valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Együtt voltunk párommal,bennem ment el,rá 2napra meg is jött,amugyis akkor kellett volna,de kevesebb volt. Inkabb csak az első nap véreztem és most elkezdett 2napja feszülni a mellem. Volt aki igy lett terhes? A teszt mikor mutatná ki?

Megjegyzem,nem gond ha jönne a baba. Köszönöm :)


2022. nov. 30. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:
93%

Aktus után 2 nappal még a megtermékenyülés sem történik meg... semmi

Tehát annak hogy milyen volt aktus után 2 nappal a mensid abszolút lényegtelen.

Aktus után 2 héttel már biztosat mutat a teszt.

2022. nov. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
20%
ha együttlétkor volt peteérésed, akkor 10-12 nap, mire beágyazódik, vagyis 2 hétre rá elég tesztelni. Ha csak 1 napig véreztél, akkor az nem volt rendes mensi. Lehet baba a dologban, de lehet, hog nem. ez ilyen bizonytalan helyzet. Amúgy mensi elmúlása utáni napokban nem jellemző a mellfeszülés.
2022. nov. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!