Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már nem érdemes tesztelni?

Már nem érdemes tesztelni?

Figyelt kérdés

2 napom van a nem vártig. Tegnap óta enyhe barna folyásom van 😔 a hasam 3. napja görcsölget. Derekam fáj kb leszakad azt érzem. Iszonyatosan puffadok 2 napja, szédülök, és nagyon sűrűn járok pisilni. 3 napja fáj a fejem.


Ezek a tünetek semmi jóval nem kecsegtetnek, igaz?


Ami új, hogy nekem nem várt előtt soha nem volt napokkal előtte kezdődő görcsöléseim.


2022. nov. 30. 12:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
70%
simán lehetsz terhes. amúgy a premenstruációs tüneteket sokszor összetévesztik a terhes tünetekkel, mert majdnem ugyanazok. A barnázás is lehet premensi, és terhes tünet is. Tesztelj reggeli első vizeletből, az a biztos.
2022. nov. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm, egy pici reményt adtál!

Szerinted holnap reggel egy predit, vagy 2 nap múlva a nem várt napján?

2022. nov. 30. 12:58
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj szerintem, semmit sem veszítesz vele!
2022. nov. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem a predi az már napokkal előbb kimutatja, én nem pazarolnék el egyet belőle a nemvárt napjára, mert ha babát vársz, a 25-ös is kimutatja már. (nekem nem várt előtt 5 nappal a legolcsóbb xepil 25-ös is halvány pozitív lett, 2 nappal később csináltam egy predit, semmivel nem volt meggyőzőbb, mint a korábbi olcsó teszt).

Predit nyugodtan ma is megcsinálhatod, ki kéne már mutatnia, ha elindult a baba :)

2022. nov. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
ha nem várt előtt tesztelsz, akkor csak a reggeli elsőből szabad. Predictorral holnap reggel már tesztelhetsz. (1-es voltam). Drukkolok!
2022. nov. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
75%

A barnázás nem jelent túl jót. Szerintem meg fog jönni. Nálam is volt nem egy ciklus, amikor már nemvárt előtt barnáztam, de csak pár napra jött meg rendesen.

Nem szedtél vmit, ami bezavarhatott a ciklusba?

2022. nov. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
A cikluskrémet ebben a hónapban használtam először, lehet az a ludas?
2022. nov. 30. 14:04
 8/23 anonim ***** válasza:
33%
Ha jól látom, ezekben természetes progeszteron van. Az extra progeszteronpótlás okozhat ilyen barnázós állapotot, kvázi megakadályozza, hogy rendesen megjöjjön.
2022. nov. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Holnap reggel kiderül mi a helyzet. Ha a 10es teszt nem mutat semmit, akkor az esélyem minimálisra csökkent szerintem.
2022. nov. 30. 16:09
 10/23 anonim ***** válasza:
Majd írj mindenképp mi a helyzet. 🤗
2022. nov. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!