Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Xepil teszteknél előfordulhat,...

Xepil teszteknél előfordulhat, hogy csak lassan erősödik? Ez a kettő másfél nap különbséggel készült, én nem látok rajta változást. Predictor erős pozitív, facelle is látható pozitív, de ezek 🤷 (Dpo 16-17)

Figyelt kérdés
[link]
2022. dec. 3. 21:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem az erősség számít, hanem az, hogy van-e két csík vagy nincsen. Ez a teszt használati utasításában is benne van. A terhességi teszt nem lh teszt, hogy a csík erőssége mérvadó legyen!
2022. dec. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is ilyesmi volt az xepil a nem várt napja körül. Nekem kellett egy hét mire "beerősödött".
2022. dec. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Másfél nap nem olyan sok idő , hogy feltetlen látszon különbség, és ez amúgy is 25os erősségű teszt. Az a lenyeg, ha egyértelmű pozitív, felesleges most tovább tesztelgetni és ezen idegeskedni.
2022. dec. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nagyon megnyugtató, amiket írtok és hálás vagyok érte.
2022. dec. 3. 21:15
 5/15 anonim ***** válasza:
70%

En mindig csak ilyen tesztet vettem.

A 2 gyerekemnél a késés napján ugyan olyan erős volt a 2.csík is mint a kontroll.


2 terhességem volt még mellette.

Azoknál nekem ugyan ez volt. Kb ugyan ilyen erősséggel, iszonyú gyenge erősödéssel.

Az egyiknél üres maradt a petezsák, a másiknál 5hetesen megállt a fejlődésben.


Nekem a dokim azt mondta, hogy de, kell hogy erős legyen a teszt. Ilyen halvány tesztnél nincs elég hcg a szervezetben

2022. dec. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

5-ös, igen, én is ettől tartok. Ugyanakkor mikor az ikreimmel lettem terhes, akkor sem volt ugyanolyan erős még pár nap késés után sem. Így azért bizakodok (Ők már három évesek).

De köszönöm a választ, tapasztalatok érdekelnek, a tiéd is egy.

2022. dec. 3. 21:24
 7/15 anonim ***** válasza:
68%

2-es vagyok. Nekem azért volt halvány mert 7-9 nappal később volt az ovulációm, mint kellett volna. 5.én kellett volna és 9.-i vérvételen nem látszott, hogy lett volna. Viszont hó végén mégis pozitívat teszteltem.

Hozzáteszem még nem voltam megerősítő ultrahangon, hogy élő e a magzat, majd csak jövő héten.

Mindenesetre nagyon szurkolok neked kérdező. Ha neked sem középidőben volt a peteérésed, akkor normális ha halvány.

2022. dec. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%

5

Ez baromság


Aosem volterős tesztem


Nemvárt napjan haloványka


Ennyi


De en nem tesztelgettem utána


Minek?


Van 2 gyerekem 2 halvány pozitív tesztből

2022. dec. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos mikor nem erősödött rendesen nekem sem maradt meg
2022. dec. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%
Vészmadarak..
2022. dec. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!