Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki hány évesen szeretne...

Ki hány évesen szeretne szülni és hány gyermeket szeretne?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Ki hány évesen szeretné megszülni a gyermekèt(gyermekeit) és hányat szeretne (még)?


Én és a párom négy gyermeket szeretnénk, maximum meg ötöt, nagy család az álmunk.:)


Szeretném 25, 27, 29, 31 és (33 évesen).

Ha ez így nem jön össze akkor meg nyilván kevesebbet, de már 1 -nek is örülnék, ha majd összejönne.:)


Ti hogyan tervezitek?


Olyan emberek válaszát várom, akik hasonlóan álmodozó lelkek, mint én és olyanok kérlek ne válaszoljanak, akik negatívan véleményezik, azt aki szeret álmodozni, tervezni és akik szerint majd összetörök, ha nem úgy sikerül minden, ahogy "megálmodtam".



2023. jan. 2. 11:24
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
75%

30 éves koromig szerettem volna az elsőt. 7 év párkapcsolat (ebből 4 év házasság) után 31 évesen épp váltam (akkor már 2 éve sikertelenül próbálkoztunk a teherbe eséssel).

Végül 33,5 és 35,5 évesen szültem. Idén 39 leszek és 3. gyerek nem lesz, időben, idegileg, logisztikában, fáradtságban ez a 2 is bőven elég.

2023. jan. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
28-30 évesen szeretném az elsőt, és olyan 3-4 éves korában a másodikat. Úgy gondolom, 1-2 éves gyerek mellett kvázi lehetetlen a kicsire úgy figyelni, ahogy elvárható lenne, ezért kéne a nagyobbik óvodáskorára időzíteni a kicsit. Kettőnél többet nem szeretnék, azt gondolom, képtelen lennék 3 gyerekre megfelelően figyelni, még férjjel + esetleg nagyszülői segítséggel sem, egyszerűen nem tudnám nekik megadni azt az anyai figyelmet, amit én is megkaptam és a sajátjaimtól se vonnám meg. Kettőnek viszont remélem, mindent meg tudunk majd adni. (Hármat maximum akkor tartanék meg, ha másodjára ikrek lennének, de ennek csak statisztikai esélye van, egyikünknél sincs iker.) Most 22 vagyok, mire befejezem az egyetemet, 24 leszek, akkor még dolgoznék pár évet, meg nyilván szeretnénk saját otthont a párommal.
2023. jan. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
73%

22


Én is ezt gondoltam


3. Gyerek lett iker


( én is tartok attól, hogy hogy adom meg a kellő figyelmet, a 3. Gyereken is sokat agyaltunk emiatt)

2023. jan. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
32 -33 éves korom körül szeretnék terherbe esni. Egy gyereket tervezünk.
2023. jan. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
75%

Mindig is fiatal anyuka akarta lenni. 22 évesen szültem az elsőt. Az apukájával szétmentünk, szóval mire újra rám talált a szerelem, és felépítettünk mindent, most 31 évesen szülöm a másodikat.

Egyelőre úgy érzem nem szeretnék többet, de ha mégis, akkor legkésőbb 35 éves koromig.

2023. jan. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Első most születik, majd 25 évesen, a másikat majd 27-28 evésre tervezzük.
2023. jan. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

én 25 alatt szerettem volna az elsőt, 30 alatt a másodikat. 26 voltam mikor az első született, második nem lesz. van egy hitelmentes panelünk, hárman elférünk, de még egy baba nem, családi házra esélyünk nincs, pedig 800-1M közt keresünk, de annyi hitelt biztosan nem veszünk fel, amennyi kellene a lakás árához pluszba, összerakni meg egy élet is kevés lenne.

Illetve tervben van a külföldre költözés, meglátjuk, ott hogy alakul, de max 2 éven belül ha nem lesz, akkor nem lesz, idén már 33 leszek... :( pedig szerettem volna, csak ami eddig 20M volt felénk, az most 80 :(

2023. jan. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Kettőt :)
2023. jan. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Én soha nem akartam fiatalon anyuka lenni. Egyetemre jártam, bulizgattam, külföldön dolgozgattam, el nem tudtam volna képzelni, hogy miért kössem le magam még szinte gyerekként egy gyerekkel.


Az utóbbi kb. 2 évben “lenyugodtam”, már kész lennék családot alapítani. Most 26 vagyok és 2 hónapja jöttem össze az apajelölttel :) Első randi óta érzem, hogy vele szeretném. Szerencsére ő is babázna már 2 éven belül, feltételek adottak hozzá. Én mindig úgy éreztem, hogy 28 évesen fogok szülni és úgy tűnik, hogy erre nagy esély van. Egy gyereket szeretnénk.

2023. jan. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!