Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinek megjött a menstruáci...

Valakinek megjött a menstruációja és még is terhes volt?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 12:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mikor először kimaradt én már 8 hetes terhes voltam
2010. okt. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Bnőm is menstruált,elment uh-ra mert azt hitte elment a baba.A dokija mondta,hogy ott a pici:))))9 hetes volt ekkor.Onnantól már nem mensizett.
2010. okt. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Mitől lehet ez,hogy valaki menstruál közbe?

Rendesen menstruáltál,utolsónak.

2010. okt. 2. 12:52
 4/13 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Én vagyok az 1. hozzászóló, az első 2 akérdező ugye, a 3. én,olvasd el :)

2010. okt. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok én rendesen menstruáltam, semmi tünetem nem volt csak annyi hogy állandóan fáradt voltam, valahol azt olvastam hogy van aki azért menstruál mert emlékszik a szervezete de majd rákeresek és bemásolom neked a cikket
2010. okt. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Unokatesóm (32/N) végigmenstruálta a kilnec hónapot, pedig egyértelműen terhes volt. Igaz, nem volt bő a vérzése, de volt, rendszeresen megjött minden hónapban a szülséig.
2010. okt. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
mármint amitlinekltem, az ottani kérdésben vagyok az első, nem ebben :)
2010. okt. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem én,hanem barátnőm!Igen,rendes mensi volt!!!!Azóta már megszült,7 hónapos nagy legény:)
2010. okt. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az is előfordulhat, hogy tényleg “megjön” a menstruáció a terhesség alatt, ennek ellenére van baba a pocakban. Ilyenkor az történik, hogy az embrió beágyazódott, ennek ellenére egy kis darab méhnyálkahártya mégis levált vagy egyszerűen csak a hormonok szórakoznak velünk A vérzés mennyisége általában kevesebb a szokásosnál, vagy más a színe – ez gyanúra adhat okot. Az is előfordulhat, hogy a vérzés egyéb okból adódik, például méhen kívüli terhesség miatt, ezért, ha gyanítjuk, hogy teherbe estünk, esetleg a teszt is pozitív lett és vérzést észlelünk, akkor mindenképpen menjünk el azonnal orvoshoz! A vérzés eredhet hormonális okokból is, és végül akár vetéléshez is vezethet, de hormontartalmú tablettákkal sok esetben megmenthető a baba!


Nekem ezt egy orvos küldte

2010. okt. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

szia!

nekem rendesen megjött 3 hónapig.

ezért nem is gondoltam h terhes vagyok.elszakast az óvszer,hiába mondtam az orvosnak nem hitte el.3 hónap után maradt ki,és akkor már kezdett nöni a hasam is.egxyre több ilyet hallok.

2010. okt. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!