Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinek megjött a menstruáci...

Valakinek megjött a menstruációja és még is terhes volt?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 12:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én mondjuk nem láttam különbséget a sima és a terhesség alatt létrejött mensi között.elözö
2010. okt. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Úgy látom, hogy már semmiben nem lehetünk biztosak, tiszta izgalmas. Valójában én is tisztára furán érzem magam, főleg a hasam olyan furcsa, mintha feszülne, nyomás lenne rajta, pedig most lett vége a mensimnek, de csak 1 napig tartott. De biztosan semmi nincs. De akkoris furcsa. Hazudnék, ha azt mondanám nem érzek semmit.
2010. okt. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 eszo ***** válasza:

hát, igen..meg az is baj, hogy hajlamosak vagyunk már mindenfélét beképzelni magunknak..és ami a durva, még érezzük is!

deháát ha vki annyira szeretne már babát, akkor érthető is!


tényleg egyre többször olvasni ezt a terhesség alatti menzi dolgot.

tényleg nem lehetünk biztosak semmiben!


csak tesztelést tudok javasolni!

2010. okt. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!