Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív teszt után pár óra...

Negatív teszt után pár óra múlva nagyon halványan pozitív csík jelent meg ez terhesség?

Figyelt kérdés

Mindig védekezünk a párommal, de már 6 napja késik nem tudom miért. Ma csináltam reggel első vizeltből egy Clearblue tesztet, 3 perc múlva erősen negatív lett. 2 óra múlva egy nagyon halvány csík megjelent mellette. Ez most terhességre utal? Holnap megyek nőgyógyászhoz illetve reggel csinálok még egy tesztet.


Azt olvastam az időntúli eredmény nem releváns, de nagyon aggódok.


Aki járt hasonló helyzetbe azt megköszönöm ha elmeséli.



2023. jan. 2. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Képet tudsz feltenni a tesztről? 🙂
2023. jan. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

"Azt olvastam az időntúli eredmény nem releváns, de nagyon aggódok."


Nem terhes vagy, hanem siman csak nem tudod ertelmezni amit leirtak neked. Egyertelmuen le van irva meddig lehet megbizhatoan leolvasni az eredmenyt (10 percig), te is tudod hogy bosegesen idon tul olvastad le, de azert csak hergeled magadat. Szamit mit irunk? Nem, ugyis aggodni fogsz.

2023. jan. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Plusz 6 nap késésnél nem leszel okosabb, max elküld vérvételre.
2023. jan. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
6 nap késésnél ez negatív. Ha azt mondanád, 2-3 nap múlva kéne megjönnie, akkor esetleg. Elméletileg persze akkor sem számít, és vannak száradási csíkra hajlamos tesztek.
2023. jan. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
6 nap késésnél rögtön megjelenne a másik csík is. Idon túl még nem kell nézegetni a tesztet, mert semmi értelme és csak kattogsz rajta.
2023. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Ezen a fajtán kb mindig van 2.csík sokszor időn belül is.
2023. jan. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha az kicsit is megnyugtat, nekem volt már száradási csíkos tesztem, mégsem voltam terhes. Azután végeztem még teszteket, amelyek később sem színeződtek el, tehát hibás is lehetett a teszt, vagy ki tudja később mi miatt színeződik el. Az önmagad megnyugtatására végezz újabb tesztet.
2023. jan. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Évek óta tesztelek és az az igazság hogy még soha semelyik negatív teszt nem vált pozitívvá másnap vagy pár óra múlva. Esetemben egyszer vált pozitívvá amikor tényleg terhes voltam, és másnap az érzékenyebb teszt ki is mutatta hogy valóban pozitív így én nem hiszek ebben a száradási meg ha időn túl mutatja akkor nem számít legendában annak ellenére hogy valóban azt írják, hogy időn túl nem érvényes.
2023. jan. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8 2 éve tesztelek kb minden hónapban, én sem hittem a száradásiba, de sajnos 1x 2x belefutottam,a predi volt az ami mindig az igazat mutatta.
2023. jan. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta kérdező ? Hasonló helyzetben vagyok.
2023. jan. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!