Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges-e ebben a helyzetbe...

Lehetséges-e ebben a helyzetben terhességre gondolni?

Figyelt kérdés

A párommal dec.9.-én voltunk együtt, védekeztünk óvszerrel, ellenőriztük az aktus után, nem szakadt el. 30-32 napos ciklusaim vannak, a 18. napomon voltunk együtt,peteérésem már nem volt a csúcsán ekkor.

Dec. 30.-a óta furcsán feszül az egész hasam, alhasam, néha jobban fáj, valamikor nem is érzem. A vesémnél eléggé szúrósan fáj, az emésztésem sem az igazi. Házi orvosnál voltam már, vírusos dologra gondolt a hasamat illetően. Mi lehet ez pontosan?



2023. jan. 5. 15:40
 1/7 StevenUp ***** válasza:
79%
Valszeg felfáztál
2023. jan. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem terhesség
2023. jan. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat, azt lehagytam, hogy azóta meg jött dec. 21-én, szokásosan 5 napig tartott.

Néha kicsit szúr, éget pisiléskor.

Ezek után se gondoljak terhességre?

2023. jan. 5. 15:46
 4/7 StevenUp ***** válasza:
81%
Ezek után is arra gondolj hogy felfáztál jó eséllyel
2023. jan. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vegyél már egy terhességi tesztet ne kinlodj
2023. jan. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

Komolyan kerdezo, nincs eszed?

Menstrualtal azota, raadasul a tuneteid egy az egyben hugyuti fertozesre utalnak, amit rohadtul surgosen kezelni kene, ha jot akarsz magadnak.

2023. jan. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

Természetesen lehet rá gondolni, csak elég buta gondolat.

Akkor már gondolj inkább a rózsaszín elefántra.

"peteérésem már nem volt a csúcsán ekkor."-ja, és valamelyik felsőbb éves (értsd: nyolcadikos) barátnődtől kérd el a biosz könyvét, ember szaporodása fejezet...

2023. jan. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!