Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sterilizálva lettem, de...

Sterilizálva lettem, de viszont csak görcs lett kötve vénák és vízér miatt, Vissza fordítható orvosilag vagy nem? Van idő pontom február második ára de nem mertem a kérdést fel tenni.

Figyelt kérdés

Új párom lett és szeretne gyermeket.

Lehetséges?

Hogy működik?



2023. jan. 7. 18:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Azt nem tudom, hogy az elkötést vissza lehet - e fordítani, de lombikkal biztos lehet még babád.
2023. jan. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Mi értelme volt a sterilizálásnak így? Külső nyomás hatására csináltattad meg úgy, hogy akartál még gyereket vagy az új párod gyakorolt rád nyomást? Nekem ez nagyon fura. No offens, nem bántani akarlak.
2023. jan. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell minden új lovagnak potyogtatni.. 🙄
2023. jan. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Engem altattak és az exem kérte.
2023. jan. 7. 18:41
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
exed nem hozhat helyetted döntést
2023. jan. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
"görcs lett kötve vénák és vízér miatt" Valamilyen egészségügyi problémád volt?
2023. jan. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem lehet visszafordítani. Lombikra mehetsz, de ilyen esetben fizetős az egész.
2023. jan. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Lombik
2023. jan. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is elköttettem magam, felvilágilosítottak, hogy lombikkal lehet még gyerekem(ha sikerül), viszont a TB nem áll ilyen esetben semmit belőle.

A párod biztos nem kért ilyet ameddig elaltattak. Fél évvel előtte kell kérvényezni leadott kitöltött papírokkal a főorvosnál, le sem lehet csak úgy akárkinek adni. Majd három hónap múlva megerősíteni írásban, majd három hónap múlva megint. Nekem majdnem nem csinálták meg császár alatt, mert hamarabb megindult a szülés és hiányzott két hét és a kérvény sem volt nálam, férjem rohant haza érte és mindkettőnknek alá kellett írni gyorsan műtét előtt harmadszor is, hogy tuti akarjuk.

2023. jan. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Először is, az ex nem dönthet helyetted. Ilyen nincs. Főleg nem egy ilyen kérdésben.

2, nem, nem visszafordítható.

3. Az új pár akar gyereket. Mar gáz. Esetleg "szeretnénk"....


Te sem lehetsz a legélesebb kés a fiókban, bocsi

2023. jan. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!