Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 21.napján erős menstruá...

Ciklus 21.napján erős menstruációs görcs (rohanás a mosdóba,de semmi barna vagy piros folyás) jelenthet beágyazódást?Ciklus 23.napján vagyok,azóta is tompàn görcsölgetek.Még 5 napom van a menstruációig.

Figyelt kérdés

#menstruációs görcs #Ciklus 21.napja
2023. jan. 7. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Lehetsz, de az is lehet, hogy meg fog jönni. Ilyenkor nagyon nehéz eldönteni.

Egyébként egy időben vagyunk, én szerdára nem várom 🤞 Nekem csak szurkalas volt, mint ovunál plusz derék, mellfájás és kicsit több krémes folyas. De lehet a szokásos pms is és az is hogy meg fog jönni. Mikor fogsz tesztelni?

2023. jan. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem, a beágyazódást még mindig nem lehet érezni. Akármennyire is akarjátok.
2023. jan. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Kedves1-es nem gondoltam korán tesztelni,majd a nemvárt napján.Annyira nem vagyok bátor,csak fura érzés,mert eddig ilyen erős görcsöket nem tapasztaltam magamon.Az is lehet,hogy csak PMS tünet,mindenesetre kíváncsian várom a folytatást.
2023. jan. 8. 07:27
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es neked is igazad lehet,de akàr tévedhetsz is.Ez egy megosztó téma.
2023. jan. 8. 07:30
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Nincsen igaza, mert lehet érezni, viszont nem mindenki érzi, vagy kevesebben vannak azok, akiknek van tünete. Ahogy az ovulaciot sem mindneki érzi meg, nem mindenki egyformán szenzitiv a teste változásaira.

Lehet utána olvasni, a Google mindenkié.

2023. jan. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a huszadik napon vagyok és reggel volt ilyen erős szúrás a hasamban. De ez bármi lehet.
2023. jan. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Én a 23. napon vagyok és kb a harmadik napja, hogy szurkal a hasam. Először bal oldalt ahol ovukor is faj, aztán tegnap közepén éreztem fura bizsergo érzést többször is, a derekam pedig leszakad szinten két napja. Meglátjuk pár nap múlva, hogy mensi vagy sem.
2023. jan. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
Lehetséges, kevés nő van, aki megérzi a beágyazódást, de idő alapján pont lehet. Ha olyan tüneted van, ami még sohase volt, az jelenthet babát is, de ne éld bele magad. Menzesz előtt 1-2 nappal korai teszttel (pl. Predictor early) már tesztelhetsz reggeli első vizeletből.
2023. jan. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7-es vagyok a haszurkas, ma dpo 13 (25. Ciklus nap) erős pozitív lett a tesztem. Dpo 8-10 voltak tüneteim ami időben is pont a beagyazodas időszaka és lám, terhes vagyok.


Be kene írni angolul a Google-be és számtalan olvasnivalo van a témában, igenis lehet tünet. Az, hogy ezt csak mondjuk 20-25 százalék érzi még létezik.

Kérdező teszteltel? Reggeli vizeletbol egy érzékeny teszt már mutatna valamit.

2023. jan. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Bocsi hogy ide írok ma vagyok a 23 ciklus napon. 31 ére nem várom. Ma nemrég el kezdett szúrkálódni a hasam és fáj a derekam. Remélem baba lessz. 🙏
2023. jan. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!