Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek érdemes terhességi...

Szerintetek érdemes terhességi tesztet csinálnom?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Férjemmel egy ideje szeretnénk kisbabát. Az utolsó menstruációm utolsó napja 2022.12.23. Azóta többször is volt sikeres együttlétünk. Tegnap óta pedig elkezdtem érezni a bizonyos"jeleket". Hirtelen és erős fáradékonyság, folyamatos vizelés (kb 10 percenként főleg estefelé erősödik) és alhasi görcsök.A következő menstruációm 2023.01.22.kell, hogy kezdődjön.) Szerintetek korai lenne a terhességi teszt megcsinálása? A válaszaitokat előre is köszönöm! :)

2023. jan. 10. 10:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre még nagyon korai. Kb. a napokban lehetett/lesz ovulációd, onnantól még a beágyazódás stb..
2023. jan. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Hat ez nekem inkabb tunik hugyuti fertozesnek, mint terhessegnek.


Nyilvan ilyen koran akarmilyen tuneted is van, azt nem a terhesseg okozza. Majd ha kesik, tesztelj.

2023. jan. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem vagy képben úgy gondolom, kicsit olvasgass a témában. Eleve az utolsó menstruáció utolsó napja semmit nem jelent, az első annál inkább. Fogalmad nincs mikor lehet peteérésed, mert ha lenne, félidőben nem mondanád azt, hogy volt sikeres együttlét. Szóval van még mit tanulnod. Persze ettől függetlenül lehet hogy vak tyúk is talál szemet.
2023. jan. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írták. Peteérés a ciklus közepe tajekan szokott lenni. Plusz maga, a petesejt megtermekenyulese is több nap. Nem értem mit értesz pontosan sikeres együttlét alatt.

Szóval a teszt nagyon korai, igen.

2023. jan. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam a következő menstruációm első napja 2023.01.20. :)
2023. jan. 10. 10:39
 6/27 anonim ***** válasza:
Mikor volt peteérésed, azt tudod?
2023. jan. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Az ovulációm napjai 2022.12.30. -2023.01.07. És a sikeres együttlét alatt csak annyit értettem, hogy nem csak kiszakadt a gumi... illetve az ideérthető hasonló balesetek. :) De elnézést ha rosszul fogalmaztam. A felfázás lehetőségét pedig kizártam mert voltam már felfázva szóval tudom milyen érzés. :)
2023. jan. 10. 10:45
 8/27 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy tudatlan vagyok, de nyilván igyekszem mindennek utánajárni, ezért is kérdezek. :)
2023. jan. 10. 10:50
 9/27 A kérdező kommentje:
Illetve tudtommal a húgyúti fertőzésesknél a pisiléskor fájdalmas, csípő érzés jelentkezik és azt én egyáltalán nem tapasztaltam. De köszönöm a válaszokat. Mindenképpen várok a menstruációmig hátha késik. :)
2023. jan. 10. 10:57
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
csak bebeszéled magadnak, ilyen korán, az ovu után pár nappal még be sem ágyazódott a megtermékenyült petesejt, nincs HCG termelés, ami tüneteket okozna. Ha 20-án kéne megjönnie, akkor tesztelj aznap reggel, vagy korai teszttel, 2 nappal korábban. Hány naposak szoktak lenni a ciklusaid?
2023. jan. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!