Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire káros a magzatra az...

Mennyire káros a magzatra az ha úgy fogan meg hogy dohányzik a nő is és a férfi is és a nő csak a 3. hónapban tud teljesen leszokni róla?

Figyelt kérdés
2023. jan. 10. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Káros. Magzati retardáció, korai vetélés, egészségügyi problémák.

Olvasgass:

[link]

2023. jan. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A semmitől a komolyig minden belefér.
2023. jan. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Ez változó..van akinek szerencséje van van akinek nincs..én nem húztam volna a 3.hónapig...

Egy gyerek miatt 12 hét alatt egy pillanat hogy lerakd a cigit..

2023. jan. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha már az elején nem volt képes letenni a cigit, miből gondolod, hogy amikor betölti a 3. hónapot, felébred és többet nem gyújt rá? Én olyanokat ismerek, akik csak halogatták. “Majd, ha terhes leszek, majd, ebben és abban a hobapban, majd ha megszületik” stb… semmi nem lett belőle. De biztos van kivétel. Általában, aki leszokik, az nem halogatja. Terhes lesz, leszokik.
2023. jan. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én terhes lettem.megtudtam nem gyújtottam rá többet...pesig 2 dovoz husszú xifit szívtem.el minden nap
2023. jan. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

Nyilván rosszat tesz, azt hogy pont egy adott személynél okoz-e kárt vagy nem, előre nem lehet megmondani. Meg igazából sokszor utólag sem, hiszen a legtöbb betegségnél nem tudni, hogy konkrétan mitől alakul ki. Ismerősöm anyja pl dohányzott mindkét terhességénél, neki látszólag semmi baja, a húga viszont asztmás elég durván.

Nekem az segített hogy terhesen ne gyújtsak rá, hogy elképzeltem a kisbabám ahogy lejut hozzá a füst, ő pedig szenved, fuldoklik, köhög tőle.

2023. jan. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Le kell tenni a cigit, ennyi. Előfordul, hogy a baba egészséges dohányzás alatt, de ez kevés és ritka. Azonnal tedd le, ha egészséges babát akarsz. Sok betegség lehet
okt. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!