Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak itt, akik megszakításos...

Vannak itt, akik megszakításos aktussal estek teherbe?

Figyelt kérdés

Előrebocsátom, tudom, hogy nem védekezés.

Azért szexelünk így, mert nem szeretnénk próbálkozni, de ha lenne még egy gyerekünk, úgy is jó lenne. És ma elgondolkodtam rajta, hogy vajon megtörténik-e. Erre persze nem lehet válaszolni előre. Statisztikákat olvastam róla már amikor emellett döntöttünk, de nem ismerek senkit (vagy nem tudok róla), aki így esett teherbe.

Ha van itt ilyen anyuka, elmondjátok, ti mennyi idő után lettetek terhesek, illetve az is érdekelne, hogy ti meglepődtetek vagy nem?

Mi már kb. öt éve szexelünk így. A gyerekeim sem hamar jöttek össze. Ezekből még arra is gondoltam, hogy nem lehetek valami termékeny típus.



2023. jan. 13. 00:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
37%

Sok mindentől függ, hogy ki milyen könnyen esik teherbe. Egyik ilyen tényező a vércsoport. Én ezen lepődtem meg talán a legjobban.

A válasz, hogy az előváladékban levő/maradt spermiumtól lehetsz terhes. Ha a férjed elmegy minden orgazmus után mosdóba, akkor lecsökken az esély mivel a vizelettel úgymond ki mossa az előző aktus által bent maradt spermiumokat.

Én előváladéktól estem teherbe kb 3 év után.

2023. jan. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%

Soha egyszersem, ha igen az azert volt, mert ondo kerult a huvelybe es nem az elovaladektol.

6 evig vedekeztunk igy a ferjemmel, de csak akkor lettem terhes mikor abbahagytuk a megszakitast.

Honnan tudja barki biztosra, hogy elovaladek volt es nem e parja nem vette ki idoben? Sehonnan soha....

2023. jan. 13. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
15%

2, lehet tudni, hogy mikor kerül a hüvelybe.

Butaságot nem kell terjeszteni, így is sok a nem kívánt terhesség.

2023. jan. 13. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nokent nem fogod eszre venni ha az elso pici kis spricc be csuszik es csak utana veszi ki. Nem, nem fogod erezni vagy latni a spermat a huvelyvaladek miatt. Azmeg ha a pasi eszre vette, az egy dolog, siman le is tagadhatja, hogy a kedves parja ne veszekedjen vele amiert elbaltazta.
2023. jan. 13. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%

Másfél év után estem így teherbe, és igen, meglepődtem, de örültem.

Én viszont termékeny típus vagyok, a tervezett gyerekeim mind az első hónapban fogantak meg.

2023. jan. 13. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
38%

#4


[link]

2023. jan. 13. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 NTBS ***** válasza:
72%
Sok ember éli így a nemi életet. Én is több kapcsolatban így csináltam. Senki nem esett teherbe. Igaz én férfiként mindig időben kijöttem. Nincs baleset, ha a férfi kontroll alatt tartja magát.
2023. jan. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
40%
Látom szerettek lepontozni... Pedig csak tényeket írtam.
2023. jan. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
A webbeteg nem a tények oldala
2023. jan. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
51%

9 év után abbahagytam a fogamzásgátlót. 3 hónapot várni akartunk, hogy tuti ne befolyásoljon semmit.

Abban a 3 hónapban úgy csináltuk, hogy közösültünk rendesen, de jóóóval a cél elött kivette. Tudom, hisz én fejeztem be minden alkalommal egyéb módokon. 1000%, hogy nem ment el bennem.


Aztán a 3.hónapban vártam, vártam, csak nem jött meg

Terhes lettem.

Így egyáltalan nem volt baj, nagyon meglepődtünk. De persze örültünk.



Unokahugomék is így "védekeznek". Ő nem hajlandó fogamzásgátlót szedni, párja nem hajlandó gumit húzni. Igaz itt arról nem tudok nyilatkozni, mennyire "időbe hagyja el a megállót" a jóember, de 2 év alatt 3 abortusz nem rossz arány.

2023. jan. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!