Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azalia szedése mellett lehetsé...

Azalia szedése mellett lehetséges nem várt terhesség?

Figyelt kérdés

2022.01.03.-án szültem. A hat hetes szülés utáni kontrollon Azaliat írt fel a nőgyógyász, mivel anyatejes a kisfiam. Közben felütötte a fejét 1-1 gyulladás, amit kezeltek. Most is épp egy 3 hónapos kúp kúra végén tartok. A kisfiam aktívan szopizik azóta is. Van még tejem, de nem annyi, mint a legelején. Egy hete megy a hasam, álandó jelleggel kívánom az almát, és a napokban nagyon durván elkezdtem görcsölni. Menstruációm lassan 2 éve nincs, az Azalia szedése mellett egyszer sem jött még meg.

Nem tudom, hogy mitől görcsöl ennyire a hasam. Gondoltam már arra is, hogy súlyosbodott a gyulladás. Vettem terhességi tesztet is, holnap reggel tesztelek.

Nem tudok mihez viszonyítani, mivel nincs menstruációm. Hátha más is volt hasonló helyzetben.



2023. jan. 17. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

En is ezt a gyógyszert kaptam, el is kezdtem szedni. De nekem hormonzavart okozott. Utána olvastam fórumokat a gyógyszerről, rengetegen estek teherbe mellette.

Én inkább váltottam.


Csinálj egy tesztet, az a legbiztosabb.

2023. jan. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is felírta a dokia 6 hetes kontrollon, de aztán nagyon sok rosszat olvastam róla (nem kívánt terhesség, hormonzavar, elapadt tej) és nem váltottam ki, nem akartam kockáztatni. Őszintén szólva elég sok olyan vélemény volt, miszerint terhesek lettek a szedése mellett, szóval van rá esély. Tesztelj holnap!
2023. jan. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azalia, Cerazette és hasonló szoptatás ideje alatt is szedhető fogamzásgátlók hatékonysága nem túl jó.
2023. jan. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!