Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem vagyok terhes nagyon...

Ugye nem vagyok terhes nagyon nem szeretnék?😭

Figyelt kérdés

December 19 körül fájt a gyomrom.

És most január 15-én is fájt a gyomrom meg hányingerem volt.De nagyon sokat ettem, és reggel ettem bundáskenyeret ugye ami olajos, meg ettem ugye ebédet, meg ettem vacsorát ami megint olajos volt nagyon mert ugye sultkrumpli volt és rántott hús, es ettem forro almáskalácsot ami frissen lett kivéve a sütőből bár mondta anya hogy nem kéne enni de azért ettem két nagy szeletet. És egy az hogy egy nap nem szoktam ilyen sokat enni, van hogy egyszer eszek egy nap és ennyi, és szerintem sok volt hirtelen hogy annyit ettem mint amennyit amúgy kéne, csak ugye kevesebbet eszek mint kene minden nap.

És most azért félek hogy terhes vagyok, mert van egy párom és ki találtuk hogy uncsi már a ujjazas és a ki verés, és úgy döntöttünk hogy én raülök de úgy hogy gatya van rajta, rajtam pedig ugye bugyi volt de az volt a baj hogy spermas volt a gatyaja, de meg volt szaradva ugye nem lehetek terhes.

És nem jott meg a hónapban még, de szokott ilyen lenni mindig hogy később jön meg vagy éppen kimarad csak most félek ugye nem vagyok terhes ?😭



2023. jan. 18. 22:04
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Még fiatalok vagyunk ehez
2023. jan. 18. 22:04
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Nyugodj meg. Biztosan nem vagy terhes. Tanácsolom informálódj, mielőtt sexelni kezdessz.
2023. jan. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég… nem, nem vagy terhes. Egy biológia könyvet, nagyon szépen kérlek, nyiss már ki a szaporodás résznél és tanulj valamit! Abszolút fiatal vagy a szexhez, ha az alapvető biológia folyamatokkal se vagy tisztában, egyelőre maradjatok a kézfogásnál.
2023. jan. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
95%
Gyomorrontásod van valószínű.
2023. jan. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Troll.
2023. jan. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen most megnyugtattatok. És egyet értek veletek még fiatal vagyok tényleg hozza
2023. jan. 18. 22:12
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
A babához SZEXELNI kell,tehát bekell dugni a fütykösét🤣🤣
2023. jan. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes. De ugye nem írod le mégegyszer hogy ugye? Ezt az egyet ígérd meg, kérlek.
2023. jan. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugtass meg, hogy nem vagy több 13-nál!🤦🏽‍♀️
2023. jan. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Terhes nem vagy.
2023. jan. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!