Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A férfiak is tesznek valamit...

A férfiak is tesznek valamit a sikeres teherbeeséshez?

Figyelt kérdés
Mindenféle vitamint szedünk mi nők,egészségesen étkezünk előtte mielőtt gyermeket szeretnénk. Érdekel,hogy a te férjed tett valamit a kisbaba érdekében?

2023. jan. 19. 22:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
68%

Nekem alpna felelős gyerekvállalashoz, ha tervezett, hogy szedek folsavat minimum.


De tuti én vagyok összerakva rosszul.


A férjem komolyabban veszi, de gyerekvállalás nélkül is figyel a napi vitamin/ ásványianyagpótlásra.

2023. jan. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
33%
Nem, de nem is volt rá szükség, gyorsan összejöttek a gyerekek. Én annyit tettem, hogy szedtem Femibion 0 vitamint, amiben van folsav. Ezt nyilván nem tudta volna helyettem bevenni.
2023. jan. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
28%
Az en ferjem dohanyzott, tulsulyos volt akkor es egesz nap ult (informatikus) minden rizikofaktor megvolt. Megis mikor mentunk kivizsvalasra kiemelkedo spermakepe volt. Iszonyat magas millios szammal. Az orvos ketszer nezte meg, nem lett-e elcserelve. Errol ennyit 😅
2023. jan. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Miután már nem jött egy ideje, ment volna spermavizsgálatra. Két héttel az időpontja előtt teszteltünk pozitívat, így azt lemondta :)

Amúgy annyira én sem spiláztam túl, szedtem a folsavat, és az esedékes éves rákszűrésemen megemlítettem, hogy már lassan fél éve próbálkozunk, mi a baj, akkor az orvos csinált egy ultrahangot a biztonság kedvéért, ha már ott voltam, majd megbeszéltük, hogy ha x idő után sem jön még össze, akkor mi a következő lépés, és ennyi.

2023. jan. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Én nagyon szomorú vagyok. PCOS-em van, nagyon sok pénzt költök mindenféle étrend kiegészítőre, vitaminra. A párom megkérdeztem,nem-e szeretne szedni ő is valamit? Ő nem szeretne, majd szed ha nem sikerül egy bizonyos ideig, addig szerinte felesleges. 🥺 Hát én teljesen kivagyok..
2023. jan. 20. 12:10
 16/25 anonim ***** válasza:
De ezek mellett ugye az ir diétát is tartod?
2023. jan. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Ha nála nincs baj, minek szedjen bármit is?
2023. jan. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Tartom a diétát de csakis a PCOS miatt, mert jelenleg még nincs IR-em. Viszont nem eszem fehér lisztes,cukros dolgokat és napi 5x étkezem kis adagokban, minőségi ételeket. (Vagyis igyekszem)
2023. jan. 20. 12:45
 19/25 anonim ***** válasza:
46%
Ha neked van pcos-od. Akkor miért a párod csináljon bármit is?! Először magadat tetesd rendbe, utána kezdj el mutogatni.
2023. jan. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
54%

Nekünk lombikkal sikerült pedig nem találtak egyikünknél sem semmit.

Próbáltuk a babaváró gyógyteát, párom is itta.

Volt néhány sperma vizsgálaton és 2 különböző andrológusnál,az utolsó ajánlott neki vitamint azt szedte az első lombik előtt. Illetve mikor le kellett adni hozzá a spermát előtte 1-2 héttel volt ivós alkalom de nem ivott.

2023. jan. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!