Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szeretnék fiút?

Nagyon szeretnék fiút?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokan csak egy egészséges gyermekre vágynak és hogy teherbe essenek. Neke is első az egészség természetesen. Viszont annyira szeretnék egy fiút. Gyerekkorom óta ez volt a vágyam. Azóta született 2 lányom, de ezt nem tudom elengedni. Imádom őket, a mindeneim.

De ma egy ismerős bejelentette, hogy 1 lányuk után fiúk lesz, a másik pesig múlt héten, hogy 2 lány után fiú. Engem pedig szégyellem, de mardos a féltékenység, mert én is szeretnék egy kisfiút. Annyira vágyom rá. Mindig is terveztünk harmadik babát, de őszintén én félek kicsit, hogy amikor kiderül, hogy lány ismét csalódott leszek abban a pár percben. Van valami amivel ezt az érzést el lehetne tüntetni?


2023. jan. 20. 17:30
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
83%

9-10

Ezt leírhatod akárhányszor akkor sem lesz igaz. Nincs olyan hogy a lányok dominánsabbak apukában. Ha apuka nem volt intenzíven kitéve komoly sugárzásnak(ott sem mindegy milyen sugárzásnak) és van mindkettő kromoszómája akkor ott a hüvely PH pl komolyabb tényező, meg a szerencse.

2023. jan. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Az ismerettségi körünkben 1 kivételével ahol 2 azonos nemű van , ott a harmadik más nemű.
2023. jan. 20. 19:06
 13/28 A kérdező kommentje:
11-es teljesen egyértek. Ezzel nem a saját reményeimet akarom táplálni, de a tudomány valóban az 50%.
2023. jan. 20. 19:07
 14/28 anonim ***** válasza:
96%
Bár tudom neked nem segít, de egyik család barátunk nagyon szeretett volna fiú gyermeket. Az első kislány lett - persze imádja. A második is kislány lett - imádja. Azt mondta a harmadik fiú lesz. Persze kislány lett 😄 Majd kijelentette van 3 csodálatos lányom, és elég volt, mert ezekszerint neki nem szántak fiút :D
2023. jan. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
52%
Vannak módszerek, amivel lehet növelni a fiú magzat esélyét, olvass utána. Eleve a babák kicsit több, mint fele fiú. De csak akkor vágjatok bele, ha egy kislányt is el tudtok fogadni. Vagy örökbe fogadtok egy kisfiút.
2023. jan. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen, én is így fogom gondolni, ha esetleg lesz harmadik. Persze most is így gondolom ,hogy van 2 csodás lányom/gyermekem.
2023. jan. 20. 19:27
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ismerősöm, aki 3 lány után ismét terhes lett. Megtartották, de nagyon fiút szerettek volna. Ő is lány lett. De van olyan ismerősöm is, akinek két lány után fiú lett, vagy fordítva. Szóval, ahogy előttem írják, 50-50%. Csak akkor vállaljatok harmadik gyermeket, ha el tudjátok fogadni bármelyik nemet.
2023. jan. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nektek nem kell több gyerek ilyen felfogással...más örülne ha bármilyen lenne. Mondom ezt úgy hogy van 2 csodaszép lányom de teljesen minden milyen nemű lenne a 3., 4., 5., vagy akárhanyadik...
2023. jan. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, ezt a dolgot el kell fogadni.


Én meg világéletemben szerettem volna, hogy legyen kislányom és két fiam lett. Harmadik meg nem lesz.


Igen, bennem is van irigység a lányos anyukákat látva néha, de ezzel a hiànnyal meg kell tanulni együtt élni. Örülni neki, hogy vannak. Más mit meg nem adna egy bármilyen gyerekért.

2023. jan. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
91%

Én csak ezért nem vállalnék 3.gyereket.


3 ismerősnél jön 3.baba most.

Sógoréknál egy 3.lány, tesóméknál egy 3.fiú, és itt az utcánkban szintén egy 3.fiú.


Sógorék is és tesómék is azért vágtak bele, hogy háááátha. Hát nem jött be.

2023. jan. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!